x 


Köfte Şekillendirme Makinası

İmalatçısından en kaliteli köfte şekillendirme makinaları modellerinin en uygun toptan satış listesi fiyatlarıyla satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampanyalı fiyatı;0212 2370750
Köfte Şekillendirme Makinası PRO+12:Köfte hazırlama inegöl köfte yassı köfte şekillendirme makinası modellerinden olan bu 304 kalite köfte şekillendirme makinası son derece kaliteli sağlam ve güvenilirdir - Köfte şekillendirme makinası proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 231.543,85 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Köfte Şekillendirme Makinası PRO+12

 - Hazne kapasitesi; 12 kg/lt - Köfte şekillendirme makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Köfte şekillendirme makinası tekli döküm yapmaktadır

 - Köfte şekillendirme makinası ile verilen köfte kalıbı 4 adettir;

   - İnegöl köfte kalıbı (16 mm) 1 adet

   - Yassı köfte kalıbı (30 mm x 10 mm) 1 adet

   - Müşterinin belirleyeceği kalıp 2 adet - Köfte şekillendirme makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Köfte boyunu ve gramajını ekrandaki digital ekrandan ayarlayabilirsiniz

 - Saat kapasitesi; 1 saat / 85 kg/lt - Köfte şekillendirme makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Bir saate gramaja bağlı olarak doldur boşalt işlemi ile birlikte 1750 - 8500 adet köfte çıkarmaktadır

 - Sefer kapasitesi; 8 dk / 11.5 kg/lt - Köfte şekillendirme makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Kıyma hazneden çıkarken malzemenin suyunu çıkarmaz

 - Makina durduktan sonra haznenin içi yıkanabilmektedir - Köfte şekillendirme makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Köfte şekillendirme makinası gıda temasına uygun olarak 304 kalite paslanmazdan üretilmiştir

Köfte Şekillendirme Makinası PRO+12:Köfte hazırlama inegöl köfte yassı köfte şekillendirme makinası modellerinden olan bu 304 kalite köfte şekillendirme makinası son derece kaliteli sağlam ve güvenilirdir - Köfte şekillendirme makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok