x 


Kollektör Hortumu

İmalatçısından İndirimli Kollektör Hortumu Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Kollektör Hortumu Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Kollektör Hortumu Kullanışlı ekonomik endüst
Kollektör Hortumu M.D133.04 Özellikleri / Malzemesi 1/2X1/2 Propan olarak üretilmiştir. Dayanıklı imalatıyla endüstriyel kullanıma uygundur, Kollektör Hortumu üretimi kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Domuz Kuyruk 75 cm modelleri fiyatları, toptan Kollektör Hortumu çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 433,56 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:
Kollektör Hortumu M.D133.04

Domuz Kuyruk 75 cm  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
1/2X1/2
Propan olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Kollektör Hortumu fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Kollektör Hortumu modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Kollektör Hortumu fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Kollektör Hortumu alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok