x 


Konveksiyonlu Fırın Kapak Camı

Enkomak fırın kapısı camları sanayi tipi fanlı pişirme fırını kapısı camlarından 53x55.8 temperli fırın kapak dış camı Enkomak konveksiyonlu fırın fabrikası imalatı EN6040 E5T modeli konveksiyonlu fırın kapılarına uygun fırın camıdır - Konveksiyonlu fırı
Konveksiyonlu Fırın Kapak Camı FC 53X55.8X0.6:Enkomak fırın kapısı camları sanayi tipi fanlı pişirme fırını kapısı camlarından 53x55.8 temperli fırın kapak dış camı Enkomak konveksiyonlu fırın fabrikası imalatı EN6040 E5T modeli konveksiyonlu fırın kapılarına uygun ısıya dayanıklı kapak dış camı yedek parçasıdır.Enkomak konveksiyonlu fırın dış kapak camının kalınlığı 6 mm cm.dir - Enkomak konveksiyonlu fırın kapak camı parçası satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 1.184,63 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Konveksiyonlu Fırın Kapak Camı FC 53X55.8X0.6

Konveksiyonlu Fırın Kapak Camı FC 53X55.8X0.6:Enkomak fırın kapısı camları sanayi tipi fanlı pişirme fırını kapısı camlarından 53x55.8 temperli fırın kapak dış camı Enkomak konveksiyonlu fırın fabrikası imalatı EN6040 E5T modeli konveksiyonlu fırın kapılarına uygun ısıya dayanıklı kapak dış camı yedek parçasıdır.Enkomak konveksiyonlu fırın dış kapak camının kalınlığı 6 mm cm.dir - Enkomak konveksiyonlu fırın kapak camı parçası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

DİKKAT:

 *** Konveksiyonlu fırın kapak camlarının takılması sırasındaki kasıntılı montaj, su dökülmesi/sıçraması benzeri ani sıcak soğuk farkları, alevle/ateşle teması ve vurma, çarpma gibi nedenlerle kırılmalar, patlamalar ve teknik sorunlar sebebiyle garantisi yoktur - Konveksiyonlu fırın kapak camı imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 *** Ayrıca konveksiyonlu fırın kapak camlarının kargoyla taşınması riskli olup, gönderiler balonlu naylon+strafor+kartona sarılı olarak özenle yapılmakta olduğundan kargoda oluşabilecek hasarlardan kesinlikle firmamız sorumlu değildir - Konveksiyonlu fırın kapak camı üreticisi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Kırılma riskini daha da düşürmenin bir diğer yolu konveksiyonlu fırın kapak camını kasalama; hem kasa ücreti hem de daha fazla kargo ücretine sebebiyet vermektedir - Konveksiyonlu fırın kapak camı imalatçısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 *** Konveksiyonlu fırın kapak camının alımından sonra müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız sizi arayıp kasalama ücreti veya kasımpaşadaki konveksiyonlu fırın kapak camı bayisinden ürün teslimi hakkında bilgilendirecektir - Konveksiyonlu fırın kapak camı üreticisi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

*** KARGOYA TESLİM SÜRESİ: Isıya dayanıklı camlar sirkülasyonu çok hızlı ve anlık stok değişimi olan ürünlerdir. Genelde stok tutulmaya çalışılsa da aşırı yoğunluk sebebiyle kargoya teslimat süresini; buradan satın alınan ürünler için 10 iş günü (bazen stok mevcutsa siteden alınan ürünler anlık kargoya teslim edilebilmektedir); stok sorulan, daha erken teslimatı olur mu? sorulu ürünler içinse kargoya teslimatımızı 15 iş günü olarak düşününüz. Çünkü öncelikle siz sorarken; siteden satın alınan ürünler öncelikli olarak  teslimat sırasına girmektedir (kredi kartı veya nakit ödemeli). Yoğunluktan kaynaklı durum anlayışınız için teşekkür ederiz - Isıya dayanıklı cam imalatçısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (2)

1 oy üzerinden 5 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Merhaba bana 22cm en 32cm boy olacak şekilde 2(iki) adet şömine camı lazım fiyatını eposta adresime gönderebilirmisiniz aceba teşekkürler iyi çalışmalar

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Merhaba Oğuz Bey,İstemiş olduğunuz şömine camı ile ilgili bilgiler e-posta adresinize gönderilmiştir.Sağlıklık Kalın..

Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok