x 


Konveyörlü Bulaşık Makinesi

Profesyonel konveyörlü bulaşık yıkama makinesi modelleri kaliteli ekonomik konveyörlü bulaşık makinesi fiyatları sanayi tipi paslanmaz konveyörlü bulaşık makinesi teknik şartnamesi uygun konveyörlü bulaşık makinesi fiyatı özellikleri telefon 0212 2370750
Konveyörlü Bulaşık Makinesi DW-3000:Büyük otellerin, yemekhanelerin, restoranların mutfaklarında saatte 3000 tabağa kadar tabak yıkama kapasitesiyle yoğun bulaşıklarla baş edebilmenize imkan sağlar - Konveyörlü bulaşık makinesi ile ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 331.378,74 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Konveyörlü Bulaşık Makinesi DW-3000

* Yıkama sıcaklığı: 60-65 °C Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Durulama sıcaklığı: 80-85 °C
* Durulama su tüketimi: 3-4 lt
* Dış ölçüler: 3035x815x1800 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 500x500 mm sepet ölçüsü
* Toplam güç: 49,5 kW
* Net ağırlık: 315 kg Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Brüt ağırlık: 340 kg
* Saatte 3000 tabak yıkama kapasitesi
* 18/10 304 AISI paslanmaz çelik gövde ve şase Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Yüksek kalitede paslanmaz çelik ısıtıcılar
* Kapağın kapatılmasıyla başlayan yıkama işlemi
* Dijital sıcaklık göstergeleri (opsiyonel) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Çift hız kademeli konveyör sistem (opsiyonel)
* Avrupa üretimi motorlar
* Soğuk su ve sıcak su bağlantı imkanı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Sıcak su bağlantısına dayanıklı komponentler sayesinde düşük elektrik tüketimi imkanı
* Bağımsız ön yıkama ve yıkama tankı
* Ön ısıtmalı boyler tank sistemi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Emniyet termostatları
* Kullanıcı dostu kumanda ara yüzü
* Yüksekliği ayarlanabilir ayaklar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Güvenlik için acil durdurma butonu
* Ön yıkama, yıkama, durulama ve kurutma aşamaları
* Entegre tank filtresi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Durulama, deterjan ve parlatıcı pompası bağlanabilme imkanı (opsiyonel)

Konveyörlü Bulaşık Makinesi DW-3000:Saatte 3000 bulaşık tabak yıkama kapasiteli paslanmaz çelik gövde ve şaseli konveyörlü bulaşık yıkama makinesi Avrupa üretimi motorlarıyla son derece kaliteli bir bulaşık yıkama makinesidir - Konveyörlü bulaşık makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok