x 


Küçük Hamur Yoğurma Makinası

İmalatçısından en kaliteli küçük hamur yoğurma makinası modelleri en uygun küçük hamur yoğurma makinası toptan küçük hamur yoğurma makinası satış listesi küçük hamur yoğurma makinası fiyatlarıyla küçük hamur yoğurma makinası satıcısı telefonu 0212 237075
Küçük Hamur Yoğurma Makinası HYM 300m:Hem profesyonel kullanıma ve hem de evde kullanıma uygun 5 kg hamur yoğurabilen monofaze çalışan bu küçük model hamur yoğurma makinasını az hamur tüketimi olan kafelerde yemekhanelerde restoranlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz - Küçük hamur yoğurma makinası satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 16.565,21 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Küçük Hamur Yoğurma Makinası HYM 300m

* 3kg un + 2lt su, 5kg hamur - Küçük hamur yoğurma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kazan boyutu: ø300mm h:175mm, 12 lt
* Kazan, çatal, çatal mili ve çevresi paslanmaz çelik - Küçük hamur yoğurma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Tamamen gövdenin içinde motor ve tahrik sistemi
* 0.18kw, 220V - Küçük hamur yoğurma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Paket Ölçüleri: 36x65x52 cm – 25kg

Küçük Hamur Yoğurma Makinası HYM 300m:Hem profesyonel kullanıma ve hem de evde kullanıma uygun 5 kg hamur yoğurabilen monofaze çalışan bu küçük model hamur yoğurma makinasını az hamur tüketimi olan kafelerde yemekhanelerde restoranlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz - Küçük hamur yoğurma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok