2 Yıl Garantisi olan Yedek Parçaları En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

 x 


Kürdanlık

İmalatçısından en kaliteli masa üstü kürdanlık modelleri kafelere büfelere en uygun melamin kürdanlık toptan şantiye tipi kürdanlık satış listesi dürümcüler kebapçılar için plastik kürdanlık fiyatlarıyla beyaz renkli lokanta tipi plastik kürdanlık satıcı
Kürdanlık GSE-04:Şantiye yemekhaneleri için profesyonel melamin kürdanlık fiyatları fabrika yemekhanesinde kullanıma uygun kaliteli ekonomik kürdanlık modelleri dürümcüler için kebapçı tipi kürdanlık teknik şartnamesi kafelerde kullanılan esnaf lokantası kürdanlığı fiyatı özellikleri toptan fiyatlı polikarbonat kürdanlık fabrikası büfe tipi kürdanlık bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 8,26 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Kürdanlık GSE-04

* Kürdanlığın imalatı polikarbonat malzemeden yapılmıştır - Polikarbonat kürdanlık This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

* Kırılmaya dayanıklıdır

* Polikarbonat kürdanlığın çapı 4.7 cm. ölçüsündedir - Polikarbonat kürdanlık This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

* Gıda malzemeleriyle kullanıma onaylı olduğu Sağlık Bakanlığı'ndan alınmış belgesiyle tescillenmiştir

* Polikarbonat kürdanlık ekonomik bir ürün olup; özellikle dürümcü, kafe, büfe, kebapçı, esnaf lokantası tarzı küçük işletmelerin tercih ettiği, şantiye ve fabrika yemekhanelerinde rahatlıkla kullanabilen bir üründür - Polikarbonat kürdanlık This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Kürdanlık GSE-04:Kürdanlık son derece kaliteli,güvenilir ve sağlam tasarımıyla kafelerde,kahvaltı salonlarında,restoranlarda,yemekhanelerde kolaylıkla kullanılabilmektedir.Bu kürdanlık satışı haricinde en kaliteli kürdanlık nereden alınır toptan ya da perakende kürdanlık almak istiyorum diyor ya da en kaliteli kürdanlık hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız sitemizden veya müşteri hizmetlerimizden bize ulaşabilirsiniz.470 mm ölçüsündeki bu kürdanlık polikarbonat(pc) malzemeden imal edilmiş olup beyaz renktedir - Kürdanlık This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok