x 


Küver Kaplı Tepsi Taşıma Arabası

Self servis bankolarında kullanılan en kaliteli paslanmaz küver üniteli tepsi taşıma arabalarının tepsi otomatı modellerinin en ucuz fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749
Küver Kaplı Tepsi Taşıma Arabası MTCD55:Self servis yemek dağıtma tezgahlarının yanında kullanılarak yemek tepsisi alan personelin üst taraftaki küver kabından çatal kaşık bıçak ve benzeri ürünü almayı kolaylaştırır - Çatal kaşık bıçaklıklı self servis tepsisi alma arabası satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 18.528,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Küver Kaplı Tepsi Taşıma Arabası MTCD55

Çatal Kaşık Bıçak Kabı Olan Tepsi Alma Arabası - Küver Kaplı Tepsi Taşıma Arabası

 * Tekerlekli tepsi otomatının 4 gözlü küver kabı vardır - Çatal kaşık bıçaklıklı self servis tepsisi alma arabası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Küver kaplı tepsi taşıma arabası paslanmaz çelikten imal edilmiştir

 * Özellikle 530x370 mm ölçüsünde ahşap görünümlü yemek servis tepsisi taşımak için dizayn edilmiştir - Çatal kaşık bıçaklıklı self servis tepsisi alma arabası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ø125 mm.lik 4 adet tekerleğinden iki tekerleği frenli kilitleme özelliğine sahiptir

 * Ölçüleri 550x570x900/1300 olan küver üniteli yemek servis tepsisi taşıma arabasının ağırlığı 34 kg.dır - Çatal kaşık bıçaklıklı self servis tepsisi alma arabası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Küver Kaplı Tepsi Taşıma Arabası MTCD55:Self servis yemek dağıtma tezgahlarının yanında kullanılarak yemek tepsisi alan personelin üst taraftaki küver kabından çatal kaşık bıçak ve benzeri ürünü almayı kolaylaştırır - Çatal kaşık bıçaklıklı self servis tepsisi alma arabası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok