x 


Masa Altı Çöp Kovası

İmalatçısından İndirimli Masa Altı Çöp Kovası Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Masa Altı Çöp Kovası Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Masa Altı Çöp Kovası Kullanışlı ekonom
Masa Altı Çöp Kovası PAL-3700-0 Özellikleri / Malzemesi Çöp kovası masa altı metal 13 lt Siyah olarak üretilmiştir. Endüstriyel Masa Altı Çöp Kovası imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Çöp kovası masa altı metal 13 lt modelleri fiyatları, toptan Masa Altı Çöp Kovası çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 180,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Masa Altı Çöp Kovası PAL-3700-0

Çöp kovası masa altı metal 13 lt  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
Çöp kovası masa altı metal 13 lt
Siyah olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Masa Altı Çöp Kovası fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Masa Altı Çöp Kovası modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Masa Altı Çöp Kovası fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Masa Altı Çöp Kovası alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok