x 


Mermerli Tezgah

İmalatçısından en kaliteli hamur hazırlık tezgahları modelleri pide lavaş lahmacun açmaya en uygun mermerli tezgah toptan fırınlar için mermerli tezgah satış listesi mermerli tezgah fiyatlarıyla mermerli hamur yuvalama hazırlama tezgahı satıcısı telefonu
Mermerli Tezgah MA716A:Pastaneler için profesyonel mermerli tezgah fiyatları hamur açma kesme işlerinde kullanıma uygun kaliteli ekonomik mermerli hamur hazırlık tezgahı modelleri yufkacılar için endüstriyel mermerli yufka açma tezgahı teknik şartnamesi mantıcılarda kullanılan mermerli tezgah fiyatı özellikleri mermerli hamur yuvarlama hazırlama masası fabrikası lahmacuncular için mermerli tezgah bakımı nasıl yapılır temizlenir proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 18.194,29 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Mermerli Tezgah MA716A

Hamur Hazırlık Tezgahı - Mermerli Tezgah

 * Mermerli tezgahın arkası sırtlıdır - Endüstriyel mutfaklar için mermerli tezgah satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Üst tablasının mermer imalatı Marmara cinsi mermerden yapılmıştır

 * Mermerli hamur hazırlama tezgahının üretimi paslanmaz krom çelikten yapılmıştır - Endüstriyel mutfaklar için mermerli tezgah satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ayarlanabilir rotil ayaklarıyla mermerli tezgahın yüksekliğini ayarlayabilirsiniz

 * Ölçüleri 1600x700x850 mm olan mermer tezgahlı hamur hazırlık masasının ağırlığı 112 kg.dır - Endüstriyel mutfaklar için mermerli tezgah satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Standart üretim mermerli tezgahın haricinde özel ölçülü mermer tezgahlı çalışma masaları (1,2,3,4 ara raflı) sırtlı mermer hamur hazırlık masalarının raflı hamur hazırlama tezgahlarının da imalatını yapıyoruz. İmalatçısından 1-1,5-2-2,5-3 metrelik her ölçüde endüstriyel mermerli hamur hazırlık tezgahı imalatçısı telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Mermerli Tezgah MA716A:Paslanmaz Çalışma Masaları Mermerli Hamur Hazırlama Masaları Endüstriyel Mutfak Çalışma Masaları Pastaneler İçin Hamur Hazırlık Masalarından bu mermer tezgahı olan hamur hazırlama masası pastanelerde hamur yoğurma masası fırınlarda hamur yuvarlama masası yufkacılarda yufka açma masası olarak kullanılmaktadır - Endüstriyel mutfaklar için mermerli tezgah satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok