x 


Mikserli Dondurma Yapıcı

Profesyonel mikserli dondurma yapıcı modelleri kaliteli ekonomik mikserli dondurma yapma makinesi fiyatları sanayi tipi mikserli dondurma yapıcı teknik şartnamesi uygun mikserli dondurma yapıcı fiyatı özellikleri telefon 0212 2370750
Mikserli Dondurma Yapıcı Çeşitleri Üreticisi UGR-UDM 30 L5D: Mikserli dondurma yapma makinesi modellerinden 7 litre çevirme kazanı hacimli ekonomik fiyatlarıyla endüstriyel dondurma yapıcıdır - Mikserli dondurma yapıcı satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 571.889,60 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Mikserli Dondurma Yapıcı UGR-UDM 30 L5D

* Muhafaza Kova Hacmi (Kare Kova): 140 lt Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Çevirme Kazanı Hacmi: 7 lt
* Bir Çevirmede Dondurma Üretim Miktarı: 10 lt
* Besleme Gerilimi: 380/50 V/Hz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Genişlik: 212 cm
* Derinlik: 72 cm
* Yükseklik: 165 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Miksersiz Dış Boyutlar (GxDxY): 720x2120x865 mm
* Soğutucu Gaz: R404A
* 380 V / 50 Hz salamuralı soğutma sistemi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Sağlığa uygun krom çevirme kazanı
* Paslanmaz krom nikel sacdan üretilen üst banko, iç hazneler, hazne kapakları
* Dikdörtgen ve yuvarlak gözlü muhafaza seçenekleri Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Işıklı görseller opsiyonel olup ekstra fiyata tabidir

Mikserli Dondurma Yapıcı UGR-UDM 30 L5D:Pastanelerde, dondurma imalathanelerinde satılan son derece kaliteli mikserli model dondurma yapıcıdır - Mikserli dondurma yapıcı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok