x 


Musluklu Çorba Kazanı

İmalatçısından en kaliteli musluklu çorba kazanı modelleri setüstü kullanıma en uygun musluklu mercimek çorbası kazanı toptan musluklu paslanmaz çelik çorba kazanı satış listesi musluklu çorba kazanı fiyatlarıyla musluklu belediye çorba dağıtım kazanı
Musluklu Çorba Kazanı CB17:Sıcacık ve lezzetli çorbalarınızı açık büfede sunmak için tasarlanmış otel tipi profesyonel musluklu çorba kazanı 14 lt kapasiteli modellerindendir.Çorba haznesinin üretimi kaliteli paslanmaz çelikten yapılan musluklu çorba kazanı fiyatları ekonomiktir.Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında catering şirketlerinin kurtarıcısı dayanıklı sanayi tipi özel tıkanmayan musluklu çorba kazanı fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar.Çoğu müşterimizin sorduğu musluklu çorba kazanı bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir musluğu sökülür takılır kazanı değiştirilir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi sökmesi takması değişimi son derece kolaydır.Benmari ısıtma sistemli musluklu çorba kazanıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 17.297,28 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Musluklu Çorba Kazanı CB17

* Kapasite: 14 lt 
* Ölçüler: 70x36x54 cm
* Paketli ölçüler: 72x38x56 cm 
* Ağırlık: 12,5 kg
* Güç: 1100 W  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Musluklu çorba kazanı servis ekipmanıdır
* Benmari ısıtma sistemlidir 
* Çorba haznesi paslanmaz çeliktir ve ayrılabilir bir parçadır
* Hijyeniktir, kullanımı ve temizliği kolaydır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Otomatik ısı termostatı ile kontrol edilir,30-90 derece arasında termostatını ayarlayabilirsiniz
* Sürekli karıştırma sistemi ve özel tıkanmayan musluk

Musluklu Çorba Kazanı CB17:Musluklu çorba servis kazanlarından bu otel tipi açık büfe yemekhane modeli musluklu çorba kazanının imalatı paslanmaz çelik musluklu çorba kazanı fabrikası tarafından büyük bir titizlikle yapılmış olup, tıkanmayan özel musluğu ve otomatik ısı termostatı sayesinde kullanım kolaylığı sağlayıp lezzetli çorba servisi yapmanıza büyük katkı sağlayacaktır - Musluklu çorba kazanı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok