x 


Dibek Kahve Makinası

İmalatçısından en kaliteli dibek kahve makinası modelleri geleneksel öğütülmüş Türk kahvesi çekmeye en uygun dibek kahve makinası toptan havanda kahve çekme makinası satış listesi dibek kahve makinası iskontolu fiyatlarıyla dibek kahve makinası satıcısı
Dibek Kahve Makinası DBK03:Kuru kahveciler için profesyonel dibek kahve makinası fiyatları dibek kahvesi imalatında kullanıma uygun kaliteli ekonomik dibek kahve makinesi modelleri havanda kahve lezzetinde kahve öğütmek için endüstriyel dibek kahve makinası teknik şartnamesi geleneksel Türk kahvesi yapımında kullanılan dibekte kahve öğütme makinası fiyatı özellikleri sanayi tipi havanda kahve öğütücüsü makina fabrikası motorlu dibek kahve makinası bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 134.006,48 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Dibek Kahve Makinası DBK03

* Genişlik : 60cm - Dibek kahve makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Derinlik : 80cm
* Yükseklik 140cm
* Dibek kahve makinasının haznesine kahvenin öğütülmüş olarak konulması gerekmektedir
* Elektrik gücü: 220 volt - Dibek kahve makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Uzaktan kumandası sayesinde makinanın yanında gitmeden açma-kapama yapılabilmektedir

Nostaljik Kahve Değirmeni DBK03:Öğütülmüş çekirdek kahveleri ezerek ve döverek geleneksel pişirmeye hazır dibek kahvesi satmanıza yardımcı olan bu dibek kahve makinası uzaktan kumanda edilebilen sistemi ile son derece pratik ve kullanışlıdır - Dibek kahve makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok