x 


Ofis Aydınlatma Armatürü

Ofis Aydınlatma Armatürü:Kare panel led modellerinden olan bu panel led armatür ofis tavanlarında koridorlarda vb. yerlerde şık ve modern bir görünüme sahip olup fabrika garantisi altındadır - Ofis aydınlatma satışı 0212 2370759
Ofis Aydınlatma Armatürü CT5282:Kare panel led modellerinden olan bu panel led armatür ofis tavanlarında koridorlarda vb. yerlerde şık ve modern bir görünüme sahip olup fabrika garantisi altındadır - Ofis aydınlatma satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 1.419,33 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Ofis Aydınlatma Armatürü CT5282

Panel led armatür modellerinden olan bu ofis aydınlatma armatürü 40 Watt gücünde 220 V olarak yapılmıştır - Ofis aydınlatma armatürü satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ofis aydınlatma armatürü 60x60 cm ölçüsünde yapılmıştır - Ofis aydınlatma armatürü satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bu ofis aydınlatma armatürünün 15000 saat çalışma ömrü vardır.

Ofis tavanlarında koridorlarda vb. yerlerde şık ve modern görünümlü son derece kaliteli dayanıklı olan bu ofis aydınlatma armatürü fabrika garantisi altındadır.Ofis aydınlatma armatürü satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ofis Aydınlatma Armatürü CT5282:Kare panel led modellerinden olan bu panel led armatür ofis tavanlarında koridorlarda vb. yerlerde şık ve modern bir görünüme sahip olup fabrika garantisi altındadır - Ofis aydınlatma satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok