x 


Özel Üretim Paslanmaz Araba İmalatı

İmalatçısından en kaliteli inox paslanmaz malzeme taşıma arabaları modelleri krom çelik yemekhane su çay bardağı tabak taşımaya uygun paslanmaz havuzlu araba fabrikası üreticisinden toptan paslanmaz endüstriyel servis araba satış fiyatları listesi paslan
Özel Üretim Paslanmaz Araba İmalatı PSA 48X70X87:Çeşitli taşıma işlerine uygun profesyonel endüstriyel malzeme arabası modellerindendir.Bardak taşıma arabası paslanmaz malzeme taşıma arabası bulaşık tabak toplama arabası krom mutfak servis arabası olarak kullanılabilir.Üretimi özel ölçülerde yapılmış dağıtım arabası kaliteli paslanmazdan yapıldığından fiyatları ekonomiktir.Kullanılması teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi tekerlekli arabanın fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar.Çoğu müşterimizin sorduğu havuzlu paslanmaz servis arabasının bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir sorusuna cevap bakımı kullanımı temizlenmesi son derece kolaydır.Kimyasal malzeme nakil arabasıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 9.997,28 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Özel Üretim Paslanmaz Araba İmalatı PSA 48X70X87

* İmalatı 304 kalite paslanmaz çelikten yapılmıştır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 1,20 mm kalınlığındadır
* Profilleri: 40x20 cm
* Önden arkaya kolsuz: 60 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Önden arkaya kolla birlikte: 70 cm
* Soldan sağa: 48 cm
* Yükseklik tekerleksiz: 77,5 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Yükseklik tekerlekli: 87,5 cm
* Taşıma alanı: 60x45x2,5cm (2,5cm yüksekliği var)
* En alt raf ile orta raf arası: 39 cm
* En üst raf ile orta raf arası: 30 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özel Üretim Paslanmaz Araba İmalatı PSA 48X70X87:Özel üretim servis tabağı taşıma bulaşık tabak bardak taşıma arabalarından bu tekerlekli özel üretim servis arabası haricinde farklı ölçülerdeki paslanmaz servis arabası ihtiyaçlarınız için de bizimle iletişime geçebilir, istediğiniz ölçü ve malzemede taşıma servis arabası imalatını yaptırabilirsiniz - Özel üretim paslanmaz araba imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok