x 


Palex Masa Üstü Peçeteliği

İmalatçısından İndirimli Palex Masa Üstü Peçeteliği Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Palex Masa Üstü Peçeteliği Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Palex Masa Üstü Peçeteliği
Palex Masa Üstü Peçeteliği PAL-PP-001 Özellikleri / Malzemesi Prestij peçetelik Siyah-deri görünüm-krom olarak üretilmiştir. Endüstriyel Palex Masa Üstü Peçeteliği imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Prestij peçetelik modelleri fiyatları, toptan Palex Masa Üstü Peçeteliği çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 100,69 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Palex Masa Üstü Peçeteliği PAL-PP-001

Prestij peçetelik  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
Prestij peçetelik
Siyah-deri görünüm-krom olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Palex Masa Üstü Peçeteliği fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Palex Masa Üstü Peçeteliği modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Palex Masa Üstü Peçeteliği fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Palex Masa Üstü Peçeteliği alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok