x 


Palex Plastik Bardak Dispenseri

İmalatçısından İndirimli Palex Plastik Bardak Dispenseri Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Palex Plastik Bardak Dispenseri Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Palex Plastik Ba
Palex Plastik Bardak Dispenseri PAL-S-U Özellikleri / Malzemesi Plastik bardak dispenseri mıknatıslı Beyaz olarak üretilmiştir. Endüstriyel Palex Plastik Bardak Dispenseri imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Plastik bardak dispenseri mıknatıslı modelleri fiyatları, toptan Palex Plastik Bardak Dispenseri çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 240,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Palex Plastik Bardak Dispenseri PAL-S-U

Plastik bardak dispenseri mıknatıslı  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
Plastik bardak dispenseri mıknatıslı
Beyaz olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Palex Plastik Bardak Dispenseri fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Palex Plastik Bardak Dispenseri modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Palex Plastik Bardak Dispenseri fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Palex Plastik Bardak Dispenseri alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok