x 


Parayla Çalışan Büfe Otomatı

En kaliteli parayla çalışan büfe otomatları modelleri en uygun parayla çalışan büfe otomatı bozuk parayla çalışan büfe otomatı satış listesi parayla çalışan büfe otomatı fiyatlarıyla maxi büfe satış otomatı çeşitleri parayla çalışan büfe otomatı satışı
Parayla Çalışan Büfe Otomatı OTOMAT 28:Avmler için profesyonel parayla çalışan büfe otomatı modelleri toplu tüketimin yoğun olduğu kamuya açık alanlarda kullanıma uygun kaliteli ve ekonomik parayla çalışan büfe otomatı fiyatları imalatçılarından çok fonksiyonlu parayla çalışan büfe otomatı satışı Telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 284.332,75 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Parayla Çalışan Büfe Otomatı OTOMAT 28

* Parayla çalışan büfe otomatının ana özelikleri;

* Parayla çalışan büfe otomatı iadesiz bozuk para ile çalışan modeldir - Parayla çalışan büfe otomatı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* 4 raflı olup 28 çeşit farklı ürün satış imkanı ve maksimum ürün depolama kapasitesi mevcuttur

* Elektriksel özellikleri 230 V – 50 Hz, 300 W değerlerindedir

* Parayla çalışan büfe otomatı 73x65x150 cm ebatlarında olup 150 kg ağırlığındadır - Parayla çalışan büfe otomatı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Tekerlekli olması sayesinde kolay yer değişme imkanı

* Yüksek duyarlılığa sahip sensör sistemi ile ürün düşme bilgisinin kontrolü. 

* Uluslararası normlar, CE uygunluk ve ISO 9001:2015 KYS üretim standardı

* GSM/GPRS Web tabanlı uzak pc erişim ve kontrol olanağı - Parayla çalışan büfe otomatı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* BITE (Built-in Test Equipment) ile otomatik problem tespit ve uyarı fonksiyonu. Giderilemeyen problemler için LCD Ekranda Uyarı Mesajları, Arıza - Log kayıt tutma özelliği

* Kolay Türkçe ve İmgilizce kullanıcı arayüzü ve kontrol menüsü

* Kolay ürün fiyatı programlama özelliği - Parayla çalışan büfe otomatı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Tarih / Saat fonksiyonu ve zaman ayarlı fiyatlandırma özelliği

* Sessiz ve titreşimsiz çalışma

* Zorlamalara karşı alarm donanımlı (2 Kademe Kapak Açılması / Darbe Sensörü) 120 db. sesli alarm - Parayla çalışan büfe otomatı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Sağlam tasarım ve güvenilir kilit mekanizması ile ekstra dayanıklılık ve kilitli para kutusu

* Dayanıklı malzeme kullanımı sağlam çelik kabin ve güçlendirilmiş poliüretan izolasyon

* Ayarlanabilir aydınlatma ve kolay kullanıcı arayüzlü grafik LCD ekran rahatlığı - Parayla çalışan büfe otomatı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Programlanabilir zaman ayarlı ekonomi modu çalışma (Güç Tasarruf) ile düşük sarfiyat

* Madeni para (bozuk para) ile çalışan büfe otomatına opsiyonel olarak jetonla çalışma özelliği mifare kart ile çalışma özelliği banknot ile çalışma özelliği para üstü iadeli sistem özelliği tuş takımı ve el terminali gibi özelliklerde eklenebilmektedir - Bozuk para ile çalışan büfe otomatı satış telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Toplu yaşam alanlarında hazır yiyecek içecek verme makinası olarak kullanılan bu profesyonel parayla çalışan büfe otomatı 2 yıl garantili satılmakta olup, paralı içecek yiyecek otomatı yedek parçaları (motoru,kapağı,elektronik kartı v.b. parayla çalışan büfe otomatı parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal paralı yiyecek içecek otomatı yedek parçaları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Ayrıca elinizde böyle bir yiyecek içecek otomatı var ve arızalıysa veya yiyecek otomatının bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli içecek-yiyecek otomatı tamircilerinden oluşan teknik servisimizde içecek/yiyecek otomatı bakımını onarılacak paralı içecek otomatı tamirini servisini yaptırabilir, parayla çalışan büfe otomatı yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel parayla çalışan büfe otomatı bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Parayla Çalışan Büfe Otomatı OTOMAT 28:Otomatik satış makineleri jetonlu içecek otomatları paralı yiyecek otomatları modellerinden parayla çalışan büfe otomatının ölçüleri  73*65*150 cm olup 230 V 50 Hz elektrikle çalışır 300 W çalışma esnasında elektrik çeken 150 kg ağırlığındaki parayla çalışan büfe otomatının imalatı profesyonel paralı büfematik fabrikası üretimi kaliteli bozuk para ile çalışan büfe otomatı modelidir - Parayla çalışan büfe otomatı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Parayla çalışan büfe otomatını fabrika, hastane tipi yiyecek satış otomatı, sinemalar okullar için otomatik içecek yiyecek satış makinesi, tiyatro metro istasyonu tipi içecek satış otomatı, benzin istasyonları otobüs terminalleri için otomatik satış makinası, avm gar tipi yiyecek içecek satış otomatı ve spor salonları için olarak tüketimin yoğun olduğu bölgelerde kullanıma uygundur - Paralı yiyecek içecek satış otomatı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (2)

1 oy üzerinden 5 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Yiyecek ve içecek otomatlarının ödeme konusunda bilgi alabilirmiyim vade yapıyomusunız

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Emre bey merhaba. Yiyecek içecek otomatlarını vadeli satışımız kredi kartıyla mümkündür. Kredi kartı ile yapılan bütün alış verişlerinizde 12 aya kadar vade farkıyla satışımız mevcuttur. Saygılarımızla...

Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok