x 


Paslanmaz Izgara Brülörü

İmalatçısından borulu taş fırın gaz brülörleri modelleri ocaklı kuzinelere lpg tüple yanan gaz brülörü fabrikası fiyatı üreticisinden toptan ocaklı fırınlara doğalgaz yanıcısı gaz brülörü satış fiyatları listesi paslanmaz gaz brülörü fiyatlarıyla gaz brü
Paslanmaz Izgara Brülörü M.D016.01 Özellikleri / Malzemesi 180x320 Krom olarak üretilmiştir. Dayanıklı imalatıyla endüstriyel kullanıma uygundur, Paslanmaz Izgara Brülörü üretimi kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Lav Taşı Brülörü*2P 6LG modelleri fiyatları, toptan Paslanmaz Izgara Brülörü çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 1.639,64 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Paslanmaz Izgara Brülörü M.D016.01

Lav Taşı Brülörü*2P 6LG  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
180x320
Krom olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Paslanmaz Izgara Brülörü fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Paslanmaz Izgara Brülörü modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Paslanmaz Izgara Brülörü fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Paslanmaz Izgara Brülörü alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok