x 


Paslanmaz Kasap Reyon Tepsisi

İmalatçısından İndirimli Paslanmaz Kasap Reyon Tepsisi Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Paslanmaz Kasap Reyon Tepsisi Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Paslanmaz Kasap Reyo
Paslanmaz Çelik Kasap Reyon Tepsisi Üreticileri Fabrikası OZB-4206
Özellikleri / Malzemesi 37,5x25 cm ölçülerinde ve 4 cm derinliğinde kasap tepsisi olarak üretilmiştir. Endüstriyel imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Paslanmaz Kasap Reyon Tepsisi modelleri fiyatları, toptan Paslanmaz Kasap Reyon Tepsisi çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 460,64 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Paslanmaz Kasap Reyon Tepsisi OZB-4206

Reyon Tepsisi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ebat: 37,5x25 cm

Derinliği: 4 cm

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Paslanmaz Kasap Reyon Tepsisi fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Paslanmaz Kasap Reyon Tepsisi modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Paslanmaz Kasap Reyon Tepsisi fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Paslanmaz Kasap Reyon Tepsisi alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok