x 


Paslanmaz Mutfak Yer Süzgeci

İmalatçısından en kaliteli paslanmaz mutfak yer süzgeçleri modelleri en uygun paslanmaz atık su toplama kanalı toptan sanayi tipi paslanmaz mutfak mazgalı satış listesi paslanmaz çelik mutfak yer süzgeci fiyatlarıyla krom mutfak yer süzgeci üretimi
İmalatçısından en kaliteli paslanmaz mutfak yer süzgeçleri modelleri en uygun paslanmaz atık su toplama kanalı toptan sanayi tipi paslanmaz mutfak mazgalı satış listesi paslanmaz çelik mutfak yer süzgeci fiyatlarıyla krom mutfak yer süzgeci üretimi
Fabrikasından en kaliteli paslanmaz mutfak yer süzgeçleri modelleri en uygun paslanmaz atık su toplama kanalı toptan sanayi tipi paslanmaz mutfak mazgalı satış listesi paslanmaz çelik mutfak yer süzgeci fiyatlarıyla krom mutfak yer süzgeci üretimi
Üreticisinden en kaliteli paslanmaz mutfak yer süzgeçleri modelleri en uygun paslanmaz atık su toplama kanalı toptan sanayi tipi paslanmaz mutfak mazgalı satış listesi paslanmaz çelik mutfak yer süzgeci fiyatlarıyla krom mutfak yer süzgeci üretimi
Paslanmaz Mutfak Yer Süzgeci YC-27:Bulaşıkhaneler için profesyonel paslanmaz mutfak yer süzgeci çamaşırhanelerde kullanıma uygun kaliteli ekonomiktir. Paslanmaz mutfak yer gideri modelleri otel mutfakları için de kullanıma uygundur. Ürünle ilgili detaylı bilgi için yorumlara yazabilirsiniz fabrikasından cevaplanacaktır. proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 4.652,44 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Paslanmaz Mutfak Yer Süzgeci YC-27

Paslanmaz Mutfak Yer Süzgeci YC-27:Paslanmaz mutfak yer süzgeçleri atık su toplama kanalları mutfak yer giderleri modellerinden kaliteli paslanmaz mutfak yer süzgecinin imalatı 210 x 735 x 140 mm ölçülü olan yatay ortadan tek çıkışlı eğimsiz otel yemekhanelerinde kullanıma uygun 210 x 735 x 140 mm ölçüsünde paslanmaz mutfak yer süzgecidir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Fiyatlarımız DN50 PVC (Ø50 mm) ve DN70 PVC (Ø75 mm) boru bağlantısı için düzenlenmiştir.

 Paslanmaz Mutfak Yer Süzgeci Teknik Şartnamesi

* Komple AISI304 (18/8 Cr-Ni) Kalite paslanmaz çelik malzemeden imal edilmiştir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Paslanmaz Mutfak Yer Süzgeci; Kanal (tava), sifon ve üst ızgaradan oluşmaktadır.

* Kanal (tava) ; 1,20 mm kalınlıkta malzemeden imal edilecektir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
Boyu 750 mm ve daha kısa ürünlerde eğimsiz, 1000 mm ve daha uzun ürünlerde ise sifon (gider) yönünde kendi içinde eğimli üretilecektir
Kanal kademeli olarak bükülmek suretiyle üst ızgaranın hat boyunca oturacağı bir çerçeve oluşturulmuştur,
Tüm ek yerleri ve sifon montajı sızdırmaz yapıda argon-ark kaynağıyla düzenlenmiştir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
Kanalın betona ankrajını sağlamak üzere ankraj parçalarıyla zeminde yüksekliği ayarlamak için yükseklik ayar parçaları montaj edilmiştir.

* Sifon; tesisattan koku ve haşere gelmesine engel olacak yapıda dizayn edilmiştir.
Pvc veya pik boruya montaj edilecek şekilde paslanmaz boruyla düzenlenecektir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
Tesisatta olası tıkanıklara müdahale edecek yapıda bakım kapaklı imalatı yapılacaktır.
Katı partiküllerin tesisata gitmesine engel olacak yapıda süzgeç sacı düzenlenmiştir.

* Paslanmaz Mutfak Yer Süzgecinin üst ızgarasının üretimi; petek tipi üst ızgaranın dış çerçevesi 1,50 mm, iç petek yapısı 1,20 mm kalınlıkta, petek aralıkları 20*20 mm, her iki yüzden ve tüm birleşim noktalarında Argon-ark kaynaklı olarak düzenlenmiştir, kaynak işlemi sonrasında pasivasyona tabi tutularak temizlenmiştir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Ems Endüstriyel; Paslanmaz Mutfak Yer Süzgecinin yukarıdaki teknik şartnameye göre üretiminin yapılıp, teslim edileceğini taahhüt eder Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Pasivasyon Nedir: Kaynağı yapılan paslanmaz krom malzemenin sonradan paslanmaması, karbon malzemelerle temasının önlenmesi ve temas ettiğinde bulaşan karbon kalıntılarının asit ile yıkanmasıdır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Paslanmaz Mutfak Yer Süzgeci YC-27: Yer kanalı imalatı profesyonel endüstriyel mutfak su gideri imalatçısından krom üretimi yapılmış drenaj kanalı modelidir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok