x 


Paslanmaz Pasta Maşası

İmalatçısından İndirimli Paslanmaz Pasta Maşası Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Paslanmaz Pasta Maşası Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Paslanmaz Pasta Maşası Kullanışlı
Paslanmaz Pasta Maşası OZB-7701
Özellikleri / Malzemesi Pasta Maşası 22 cm Klasik Model olarak üretilmiştir. Endüstriyel imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Paslanmaz Pasta Maşası modelleri fiyatları, toptan Paslanmaz Pasta Maşası çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 167,27 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Paslanmaz Pasta Maşası OZB-7701  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Pasta Maşası Klasik Model Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ebat: 22 cm

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Paslanmaz Pasta Maşası fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Paslanmaz Pasta Maşası modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Paslanmaz Pasta Maşası fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Paslanmaz Pasta Maşası alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok