x 


Paslanmaz Tuzluk

İmalatçısından İndirimli Paslanmaz Tuzluk Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Paslanmaz Tuzluk Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Paslanmaz Tuzluk Kullanışlı ekonomik endüstriy
Paslanmaz Tuzluk OZB-4702
Özellikleri / Malzemesi Tek Tuzluk 3,3x4,5 cm ölçülerinde üretilmiştir. Endüstriyel imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Paslanmaz Tuzluk modelleri fiyatları, toptan Paslanmaz Tuzluk çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 90,55 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Paslanmaz Tuzluk OZB-4702  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Tek Tuzluk Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ebat: 3,3x4,5 cm

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Paslanmaz Tuzluk fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Paslanmaz Tuzluk modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Paslanmaz Tuzluk fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Paslanmaz Tuzluk alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok