x 


Pasta Teşhir Dolabı

İmalatçısından en kaliteli pasta teşhir dolapları modellerinin en uygun toptan satış listesi fiyatlarıyla satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampanyalı fiyatı;0212 2370750
Pasta Teşhir Dolabı EMP.DT.100.S:Bu pasta teşhir dolabı son derece kaliteli sağlam ve güvenilir bir pasta teşhir dolabı olup pasta satışı yapan işletmelerinizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz - Pasta teşhir dolabı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 120.916,03 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Pasta Teşhir Dolabı EMP.DT.100.S

 - Ölçüler; 1000x750x1350 mm - Pasta teşhir dolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Ağırlık; 172 kg

 - Net m3; 1.01 - Pasta teşhir dolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Motor gücü; 0.5 kw

 - Elektrik gücü; 0.7 kw - Pasta teşhir dolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Soğutma kapasitesi; 1.15 kw

 - Çalışma aralığı; +0º C, + 8º C (tropikal 43º C) - Pasta teşhir dolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - İçten motorlu soğutma uygulaması

 - Reyon altı depolama sistemi - Pasta teşhir dolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Fanlı soğutma

 - R-134 A soğutucu gaz - Pasta teşhir dolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Led aydınlatma sistemi

 - 40 kg/m3 yoğunluk poliüretan izolasyon - Pasta teşhir dolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Opsiyonel ahşap gövde

Pasta Teşhir Dolabı EMP.DT.100.S:Bu pasta teşhir dolabı son derece kaliteli sağlam ve güvenilir bir pasta teşhir dolabı olup pasta satışı yapan işletmelerinizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz - Pasta teşhir dolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok