x 


Pastane Dondurma Tezgahı

Kullananların tavsiyesi pastane dondurma satış tezgahı modellerinin üreticisinden satış fiyatlarıyla pastane açık dondurma tezgahı toptan fiyat listesi pastane dondurma yapma tezgahı teknik şartnamesi telefon 0212 2370749
Pastane Dondurma Tezgahı UGR-UDM 40 L3D:Dondurma üretimi ve satışı yapan pastanelerde kullanıma uygun mikserli model krom çevirme kazanlı pastane dondurma tezgahıdır - Pastane dondurma tezgahı satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 595.433,64 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Pastane Dondurma Tezgahı UGR-UDM 40 L3D

* Muhafaza Kova Hacmi (Kare Kova): 84 lt Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Çevirme Kazanı Hacmi: 12 lt
* Bir Çevirmede Dondurma Üretim Miktarı: 10 lt
* Besleme Gerilimi: 380/50 V/Hz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Genişlik: 182 cm
* Derinlik: 72 cm
* Yükseklik: 165 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Miksersiz Dış Boyutlar (GxDxY): 720x1610x865 mm
* Soğutucu Gaz: R404A
* 380 V / 50 Hz salamuralı soğutma sistemi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Sağlığa uygun krom çevirme kazanı
* Paslanmaz krom nikel sacdan üretilen üst banko, iç hazneler, hazne kapakları
* Dikdörtgen ve yuvarlak gözlü muhafaza seçenekleri Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Işıklı görseller opsiyonel olup ekstra fiyata tabidir

Pastane Dondurma Tezgahı UGR-UDM 40 L3D:Pastanelerde hem dondurma yapıp hem de satabileceğiniz bu bir çevirmede 10 litre dondurma üretebilen pastane tipi dondurma tezgahı haricinde farklı model mikserli dondurma tezgahlarımız da vardır - Pastane dondurma tezgahı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok