x 


Pedallı Çay Kazanı

İmalatçısından kaliteli pedala basmalı çay kazanları modelleri hijyenik çay içmeye uygun pedallı çay kazanı fabrikası üreticisinden toptan ayak kumandalı çay makinesi satış fiyatları listesi pedallı elektrikli çay kazanı satıcısı bayisi pedallı çay kazan
İmalatçısından kaliteli pedala basmalı çay kazanları modelleri hijyenik çay içmeye uygun pedallı çay kazanı fabrikası üreticisinden toptan ayak kumandalı çay makinesi satış fiyatları listesi pedallı elektrikli çay kazanı satıcısı bayisi pedallı çay kazan
Ekonomik paslanmaz pedallı çay pişirme kazanı fiyatları fabrikasından endüstriyel inox krom pedallı çay kazanı modelleri dayanıklı sanayi tipi inoks çelik pedallı çay kazanı teknik şartnamesi telefon 0212 2370751
İmalatçısından en kaliteli pedallı çay kazanı modelleri en uygun pedallı sistem çay kazanı fabrikası üreticisinden toptan ayak basmalı pedallı çay demleme kazanı satış listesi pedallı çay kazanı fiyatlarıyla pedallı çay kazanı satıcısı telefonu 0212 2370
Pedallı Çay Kazanı Çeşitleri Üreticileri R17-PEDALLI: Fabrikalar için profesyonel pedallı sistem çay demleme kazanı fiyatları elle temas etmeden çay almakta kullanıma uygun kaliteli ekonomik pedallı çay kazanı modelleri ofisler için endüstriyel ayak pedallı çay kazanı teknik şartnamesi hastanelerde kullanılan pedallı çay kazanı fiyatı özellikleri pedallı çay kazanı bakımı nasıl yapılır temizlenir proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 8.160,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

El Değmeden Çay İçmek İçin Pedallı Sistem Çay Kazanı R17-PEDALLI

* Çay kazanından çay alanların birbirleriyle temasını yok ederek covid-19 korona virüs gibi bulaşıcı hastalıkların bulaşmasına önlem olarak üretilmiştir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Ayakla basılarak musluklara kumanda edilmesini sağlayan pedallı sistemlidir
* Çay demi alma musluğuna ayrı, sıcak su verme musluğunaysa ayrı pedalla kumanda edilir
* Standart yuvarlak tip çay kazanına adaptasyonu yapılmıştır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Fabrikalarda, büyük atölyelerde, iş yerlerinde çay alırken el temasını kaldırdığından son derece etkilidir
* Hastalıkları, iş kaybını ortadan kaldırır; personele, ziyaretçilere, çalışanlara güven verir. Performansı arttırır
* Ayakla basmalı çay kazanı sisteminde kullanılan cihazın teknik özellikleri aşağıdadır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* 500 bardak kapasitelidir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 50 litreliktir
* Ölçüler: 52x45x53 cm
* Paketli ölçüler: 53x48x60,5 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 8 kg
* Güç: 3000 W
* 304 kalite krom paslanmaz çelikten üretilmiştir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Çay haznesi ve süzgeci paslanmaz çelikten üretilmiştir
* Çay lezzetinin uzun süre bozulmamasını sağlar
* Toplu tüketim için uygun kullanım sağlar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Hijyenik ve dayanıklıdır
* Otomatik ısı kontrol sistemi ile tasarrufludur
* Isı yalıtımlı kulpları vardır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Su ve çay seviyesi için göstergeleri vardır
* Su ısıtma sistemi özel olarak tasarlanmıştır
* Sıcak su ve çay gün boyu sağlar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Paslanmaz çelik tüp rezistans kullanılmıştır
* Özel model muslukları ile ergonomik kullanım sağlar
* CE belgelidir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Pedallı Sistem Çay Kazanı R17-PEDALLI:Çay tüketiminin yoğun olduğu fabrika, ofis, askeriye, hastane ve yemekhanelerde çay makinasına temas etmeden ayak pedalıyla sizi virüslerden koruyacak bu pedallı sistem çay kazanı korona virüsle savaşta en büyük yardımcılarınızdan biri olacak - Pedallı çay kazanı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Pedallı Musluk Sistemi Olan Çaycı Çay Kazanının Örnek Çalışma Şekli Videosu Aşağıdadır

 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok