x 


Pedallı Çöp Arabası

Endüstriyel mutfaklarda kullanılan en kaliteli pedallı paslanmaz çöp taşıma arabalarının tekerlekli krom çelik ayakla basmalı pedalı olan çöp kovası modellerinin en ucuz fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749
Pedallı Çöp Arabası WT48:Pedallı Çöp Kovaları Ayak Basma Pedalı Olan Çöp Toplama Arabaları bölümündeki bu pedallı çöp toplama arabasının imalatı krom çelik paslanmazdan yapılmıştır - Endüstriyel mutfaklar için pedallı paslanmaz çöp kovası proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 7.440,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Pedallı Çöp Arabası WT48

Tekerlekli Krom Çelik Pedallı Çöp Kovası - Pedallı Çöp Arabası

 - Pedallı çöp kovası paslanmaz çelikten imal edilmiştir - Endüstriyel mutfaklar için pedallı paslanmaz çöp kovası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Yuvarlak silindir şeklinde olup, çift saplıdır. Pedalla açılıp kapanan kapağı vardır

 - Pedallı çöp kovası 48 litre kapasitelidir

 - Pedallı çöp arabasının kapağı ayak basma pedalıyla açılır kapanır ve 2 tekerleği vardır - Endüstriyel mutfaklar için pedallı paslanmaz çöp kovası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Ayrıca ayak pedalına basınca kaymaması için yere dayama ayağı vardır

 - Ölçüleri Ø 390x585 mm olan pedallı çöp kovasının ağırlığı 9 kilodur - Endüstriyel mutfaklar için pedallı paslanmaz çöp kovası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Ayrıca özel ölçülü yuvarlak şekilli çöp toplama kovalarının ve kare şeklinde çöp toplama arabalarının da imalatını yapıyoruz. İmalatçısından her ölçüde endüstriyel mutfaklar için krom çelik çöp toplama arabaları ve çöp taşıma arabalarının imalatı telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Pedallı Çöp Arabası WT48:Pedallı Çöp Kovaları Ayak Basma Pedalı Olan Çöp Toplama Arabaları bölümündeki bu pedallı çöp toplama arabasının imalatı krom çelik paslanmazdan yapılmıştır - Endüstriyel mutfaklar için pedallı paslanmaz çöp kovası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok