x 


Pizza Fırını

İmalatçısından en kaliteli pizza fırınları modelleri pizzacılar için en uygun 12 pizzalık pizza pişirme fırını toptan lahmacun pide pişiren pizza fırını satış listesi taş tabanlı pizza fırını fiyatlarıyla çift katlı tuğlalı pizza fırını satıcısı telefonu
Pizza Fırını Çeşitleri Üreticileri AAPF-962/2: Kullananların tavsiyesi elektrikle çalışan pizza fırını modellerinin direkt üreticisinden iskontolu satış fiyatlarıyla pizza fırını toptan fiyat listesi pizza pişirme fırını kullanımı ve pizza fırını teknik şartnamesi telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 138.738,60 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Pizza Fırını AAPF-962/2

12 Pizzalık Elektrikli Pizza Fırını

* Bu elektrikli pizza fırını tek katında 30 cm.lik 6 pizzayı ve 2 katında 12 pizza pişirme kapasiteli olup 6+6=12 pizzalık pizza fırını olarak geçer - Pizza fırını Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Gerilim: 400 V
* kW: 12
* Net ölçüler: 119x72x76 cm
* İç ölçüler: 92x62x15 cm - Pizza fırını Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Net ağırlık: 195 kg
* Fırın iç izolasyonu yüksek ısıya dayanıklı olarak imal edilmiştir. Bu sayede ısı kaybı en aza indirilmiştir
* Isı aralığı: 85 - 450 derece
* Pizza fırını 2 yıl garantilidir ve pizza fırının rezistansı taşları termostatı gibi pizza fırını parçaları 15 yıl yedekparça deposunda stokludur - Pizza fırını Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Elinizde böyle bir pizza fırınınız zaten var ve arızalı ise tecrübeli pizza fırını tamircisi; pizza fırını bakımı pizza fırını tamiri pizza fırını servisi ve pizza fırını parçası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Pizza Fırını AAPF-962/2:Elektrikli 2 katlı pizza fırınları çeşitleri içindeki bu pizza fırını;ekonomik ve randımanlı,toplam 12 pizza pişirme kapasiteli büyük pizza fırınıdır.12 pizzalık ve iki katlı bu pizza fırını haricinde tek katlı pizza fırını modelleri,8 pizzalık iki katlı pizza fırını modelleri,6 pizzalık pizza fırını modelleri,4 pizzalık pizza fırını çeşitleri vardır - 12 pizzalık 2 katlı büyük pizza fırını satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok