x 


Planet Hamur Mikseri

İmalatçısından kaliteli 3 farklı aparatlı çırpma, hamur yoğurma mikserleri modelleri profesyonel mutfaklara uygun planet mikser fabrikası fiyatı üreticisinden toptan kek hamuru, krema çırpma mikseri satış listesi fiyatlarıyla mikser satıcısı
Planet Hamur Mikseri Çeşitleri Üreticileri MKY 430Hm: Profesyonel uzun ömürlü endüstriyel hamur karıştırma, çırpma ve yoğurma mikseri modellerindendir. Üretimi kaliteli-dayanıklı yapılan planet mikser fiyatları ekonomiktir proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 75.552,78 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Planet Hamur Mikseri MKY 430Hm

* Ölçüler: 101x72x130 cm
* Ağırlık: 233 kg
* Kazan Ölçüsü: 430×445 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kazan Çalışma Hacmi: 49 litre
* Motor Gücü: 1.5 kW
* 3 hızlı elektrikli motorlu trifaze ve hız sürücülü monofaze olarak üretilmektedir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Standart aksesuarları; çırpıcı, püre ve hamur karıştırma kancasıdır
* Gıdanın temas ettiği yüzeyler ve üç farklı çalışma aparatı tamamen AISI 304 paslanmazdan imal edilmiştir
* Yaylı sistem sayesinde kazan kolayca yukarı aşağı hareket ettirilebilir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Üç hız düğmeli kumanda panosu, acil stop düğmesi ve 30 dakikalık zaman saati bulunmaktadır
* Opsiyonel olarak kazan arabası ilave edilebilir

Planet Hamur Mikseri MKY 430Hm: Pastaneler, fırınlar, oteller ve profesyonel mutfaklar için tasarlanmış mikser çeşitlerinden çırpma, yoğurma ve karıştırma makinesinin imalatı profesyonel üç farklı hız ayarlı mikser fabrikası üretimi kaliteli gıda temasına uygun paslanmaz malzemelerle yapılmış kullanışlı mikser modelidir - Planet hamur mikseri satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok