x 


Paslanmaz Buz Makinesi

İmalatçısından en kaliteli paslanmaz buz makinesi modelleri en uygun paslanmaz buz makinesi toptan paslanmaz buz makinesi satış listesi paslanmaz buz makinesi fiyatlarıyla paslanmaz buz makinesi satıcısı telefonu 0212 2370749
Paslanmaz Buz Makinesi SS-60:Endüstriyel tip buz yapma makinelerinden olan bu buz makinesinin imalatı paslanmaz çelik malzemeden yapılmış olup 54 kg/24 saat kapasitesiyle yoğun buz tüketimi olan işletmelerde gönül rahatlığıyla kullanılabilmektedir - Paslanmaz buz makinesi satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 73.380,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Paslanmaz Buz Makinesi SS-60

* Kapasite (kg/24saat): 54 - Paslanmaz buz makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Hazne kapasitesi (kg): 30
* Güç: 460 W - Paslanmaz buz makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ölçüler: 51,5x64x83 cm
* Net ağırlık: 54 kg - Paslanmaz buz makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* DİKKAT: Esnek nozullar sayesinde kireç oluşumu tamamen engellenir
* Sprey buz yapma sistemi ile homojen ve geç eriyen buzlar üretir - Paslanmaz buz makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Tropikal kompresör sayesinde maksimum performans
* Kullanıcının dahi müdahale edebileceği teknik dizayn sayesinde kısa zamanda herhangi bir arıza giderilebilir - Paslanmaz buz makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Siyah plastik kapaklı
* Elektrik bağlantısı: 220V - 50 Hz - Paslanmaz buz makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Soğutucu gaz: R-404 A “CFC free” ozon dostu

Paslanmaz Buz Makinesi SS-60:Endüstriyel tip buz yapma makinelerinden olan bu buz makinesinin imalatı paslanmaz çelik malzemeden yapılmış olup 54 kg/24 saat kapasitesiyle yoğun buz tüketimi olan işletmelerde gönül rahatlığıyla kullanılabilmektedir - Paslanmaz buz makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok