x 


Profesyonel Kıyma Makinası

İmalatçısından en kaliteli profesyonel kıyma makinaları modelleri büyük yemek fabrikalarında kıyma çekmeye en uygun profesyonel kıyma makinası toptan paslanmaz krom çelik profesyonel kıyma makinası satış listesi sanayi tipi profesyonel kıyma makinası fiy
Profesyonel Kıyma Makinası G86:Büyük marketler için profesyonel kıyma makinası fiyatları fabrika yemekhanelerinde kullanıma uygun kaliteli ekonomik profesyonel kıyma makinası modelleri askeriyeler için endüstriyel profesyonel kıyma makinası teknik şartnamesi sanayi tipi et işleme tesislerinde kullanılan profesyonel kıyma makinası fiyatı özellikleri yemek fabrikaları için paslanmaz krom çelik kıyma makinaları üreticileri profesyonel kasap kıyma makinası bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 100.550,56 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Profesyonel Kıyma Makinası G86

* Ölçüler: 45x35x60 cm - Profesyonel kıyma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 65 kg
* Toplam güç: 1500 W - Profesyonel kıyma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Enerji: 380 V, 50 Hz
* Elektrikli - Profesyonel kıyma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kapasite: 600 kg/saat (donmuş et)
* Kapasite: 300 kg/saat (normal derecede) - Profesyonel kıyma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 6 mm örgü plaka ve bıçak
* Soğutmalı - Profesyonel kıyma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Geri vites fonksiyonu
* Kompakt tasarım şanzıman - Profesyonel kıyma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Pürüzsüz ve güvenilir çalışma
* Paslanmaz gövde ve et-kıyma ünitesi - Profesyonel kıyma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Profesyonel Kıyma Makinası G86:Profesyonel et kıyma makinaları endüstriyel soğutuculu kıyma makinalarından bu saatte 600 kilograma kadar donmuş eti kıyma haline getirebilen profesyonel kıyma makinası haricinden farklı profesyonel kıyma makinası modellerimiz için de - Profesyonel kıyma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok