x 


R22 Buzdolabı Klima Soğuk Oda Gazı

İmalatçısından en kaliteli R22 buzdolabı klima soğuk oda gazları modellerinin gaz kaçıran sanayi tipi buzhanelere gaz vermeye en uygun toptan r22 gazı satış listesi tüplü r22 gazı fiyatlarıyla r22 gazını geri toplayan cihazların satıcısı r22 gaz filtresi
R22 Buzdolabı Klima Soğuk Oda Gazı AR22:R22 gazla çalışan buzdolapları için profesyonel r22 soğutucu gazı fiyatları klimalarda gaz şarjına kullanıma uygun kaliteli ekonomik r22 klima gazı modelleri gaz kaaçğı olan r22 gazı kaçıran soğuk odalar için endüstriyel r22 soğuk oda gazı doldurulması sanayi tipi su sebillerinde kullanılan r22 su sebili gazı fiyatı özellikleri tamiri buzhanelere gaz takviyesinde kullanılan 22 gazı bakımı geri toplaması temizliği nasıl yapılır r22 gazı nasıl geri toplanır süzülür gaz tüplerine doldurulup tekrar nasıl kullanılır telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 7.243,90 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

R22 Buzdolabı Klima Soğuk Oda Gazı AR22

R22 Soğutucu Gazları - Buzdolabı Gazı

- R22 soğutucu gazları klima ve soğuk odalar için uygundur.

- R22 soğutucu gazı soğutucu cihazlar ve buzdolapları için kullanılabilir. R22 Soğutucu gazı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

- R22 soğutucu gazı ağırlığı 13,6 kg dır.

- Soğutucu, klima ve araç klimaları için uygun olan bu R22 soğutucu gazı orijinal dir.

DİKKAT ÖNEMLİ NOT:R22 Gazının kullanımının yasaklanması sebebiyle; Çevre Bakanlığından kullanma belgesi ve satın alma yetkine sahip olmayanlara R22 soğutucu gazı satılamamaktadır. R 22 soğutma gazını satın aldığınızda gazın gönderiminden evvel Çevre Bakanlığından onaylı R22 gazı kullanma ve satınalma yetki belgeniz talep edilerek kontrolü sağlanacaktır. Aksi takdirde; Çevre Bakanlığından yetki belgeniz olmaması halinde satın almanız onaylanmayarak iptal edilecektir, dikkat ediniz.

R22 Buzdolabı Klima Soğuk Oda Gazı AR22: Klima Soğutucu Gazı - Buzdolabı Soğutucu Gazları - Soğuk Oda Soğutma Gazları R22 soğutucu gazı olan bu ürün Buzdolabı, klima ve soğuk odalar için kullanılır.R22 soğutucu gazının ağırlığı 13,6 kg dır. R22 soğutucu gazı tüm soğutucu cihazlar ve buzdolapları için kullanılabilir. R22 soğutucu gazları satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok