x 


Sahlep Makinası Motoru

İmalatçısından en kaliteli sahlep makinası karıştırma motorları modelleri karıştırıcılı bakır salep kazanlarına en uygun sahlep makinası çevirme motoru toptan redüktörlü sahlep makinası motoru satış listesi sahlep makinesi karıştırıcı motor yedek parçası
İmalatçısından en kaliteli sahlep makinası karıştırma motorları modelleri karıştırıcılı bakır salep kazanlarına en uygun sahlep makinası çevirme motoru toptan redüktörlü sahlep makinası motoru satış listesi sahlep makinesi karıştırıcı motor yedek parçası
Sahlep makinası motoru elektrik bağlantı şeması;karıştırmalı sahlep makinası motoru elektrik devresinin çizimi karıştırıcılı sahlep makinesi elektrik bağlantı şeması motorlu sahlep ısıtıcısı elektrik devresi bağlantı şeması sahlep semaveri motoru elektri
Kaliteli ekonomik sahlep makinesi karıştırma motoru modelleri fiyatları sarı sahlep semaverleri için sahlep kazanı çevirme motoru parçası fabrikası pirinç sahlep makinesinde kullanılan karıştırıcı döndürme motoru tamiri sökülür takılır değiştirilir fiyat
Sahlep Makinası Motoru Çeşitleri Servisi MG603-60KTYZ 30 RPM. Karıştırıcılı sahlep kazanları için profesyonel sahlep karıştırma motorudur. Meşaleli sahlep karıştırıcısının dakikada 30 devir hızla döndürülmesini sağlayan şanzuman dişlileri vardır. Uyumlu olduğu bütün mikserli sahlep ocaklarında kullanıma uygun kaliteli sahlep semaveri karıştırma motorudur. Bakır sahlep makinası karıştırma motoru sarı sahlep ocağı çalkalama motoru motorlu sahlep makinesinin sahlebi çeviren redüktörlü motorudur proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 1.166,35 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Sahlep Makinası Motoru MG603-60KTYZ 30 RPM

Sahlep Karıştırıcı Paleti Motoru -  Sahlep Makinası Karıştırıcı Motoru

 * Polikarbon hazneli karıştırıclı sahlep makinalarında kullanılan bu redüktörlü motor, hazne konan sahlepi karıştırmayı sağlayan karıştırıcı paletin bağlı olduğu mili döndüren bu redüktörlü motoru uyumlu olduğu tüm polikarbon hazneli sahlep makinalarında kullanabilirsiniz. Ayrıca bu motorun uyumlu olduğu veya olmadığı tüm sahlep makinelerinizin ve semaverlerinizin orjinal ve muadili yedek parçalarını kuruluşumuzdan temin edebilirsiniz.- Sahlep ısıtıcı makinalar için karıştırıcı paleti döndüren redüktörlü motor Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

  * Karıştırıcı motorun dişli kutusu sactan imal edilmiştir  

  * Motor üzerinde karıştırıcı palete bağlı milin oturacağı yer mevcuttur - Çikolata makinası motoru Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

  * Sahlep makinası karıştırıcı motoru 220 V ile çalışıp dakikalık devri 30 rpm dir

  * Ayrıca bu motorun takılı olduğu sahlep makinanız var ve arızalıysa yada bakımını yaptırmak istiyorsanız tecrübeli sahlep makinası tamircilerinden oluşan teknik servisimizde sahlep makinelerinizin tamirini yaptırabilir yedek parçalarını satın alabilirsiniz.Orjinal sahlep makinası yedek parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

  * Kendinden redüktörlü bu motoru; kavanozlu model remta cs1 cs2 sahlep makinesi motoru remta cs3 cs4 sıcak çikolata makinası redüktörlü motoru ve şeffaf hazneli remta cs8 sahlep makinası karıştırıcı motoru remta cs9 sahlep makinesi karıştırma motoru olarak kullanabilirsiniz - Remta CS 1 2 3 4 5 çikolata makinası karıştırıcı motoru parçaları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

  * Ayrıca çelik hazneli remta cs5 cs6 sıcak süt makinası sürekli karıştırma motoru ve remta cs7 sıcak çikolata sahlep çevirme motoru orijinal yedek motoru olarak kullanılmaktadır - Remta CS 6 7 8 9 sahlep makinası karıştırma motoru parçası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

  * Karıştırıcılı sahlep kazanı çevirme motorunun uyumlu olduğu bazı redüktörler;

     - Gearbox motor snp-smt6p14r30-220-gb-cs ac motor 14w 30rpm 50/60 hz snp motors industrial uyumlu sahlep makinası sahlep-sıcak çikolata karıştırma motorudur - Sıcak çikolata makinesi karıştırma motoru Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

     - Keskinler gear-box motor 60ktyz synchronous motor 220vac 50/60hz 30rpm 14w gücünde motordur - Sahlep karıştırıcısı motoru Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

      - Ayrıca bakır kazanlı meşale sahlep haznesi karıştırıcı motoru olarak da kullanılmaktadır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sahlep makinası karıştırıcı motoruyla ilgililer:sahlep makinası karıştırıcı motoru,bakır sahlep makinası karıştırıcı,karıştırma motoru,redüktörlü motor,sahlep karıştırıcı motoru,salep karıştırıcı,sıcak çikolata makinesi karıştırıcı motoru,redüktörlü karıştırma motoru,redüktör motoru,endüstriyel karıştırma motoru,sahlep kazanı karıştırıcı motoru,redüktörlü sahlep motoru - Sıcak sahlep makinası karıştırma motoru Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sahlep makinası karıştırıcı motorunu; Kredi kartlarına taksitli 9 aya kadar vade farkıyla satın alabilirsiniz - Bakır ve paslanmaz polikarbon hazneli sahlep makinaları için sahlep makinası karıştırıcı motoru Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sahlep Makinası Motoru MG603-60KTYZ 30 RPM:Uyumlu olduğu sahlep makinelerinde kullanılan hazne içerisindeki sahlep karıştırmaya yarayan paleti çeviren bu redüktörlü karıştırıcı motoru dayanıklı yapısıyla zorlu kullanıma uygundur.Bu motorun uymadığı diğer marka sahlep makineleriniz için yedek parçaları ve karıştırıcı motorları kuruluşumuzdan tedarik edebilirsiniz.Remta Hosk Gbg Teknoçelik By Kitchen Smp Üret Çelik Meşale sahlep makinelerinin ve semaverlerinin yedek parçalarını ve karıştırıcı motorlarının orjinal ve muadili yedek parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok