x 


Sanayi Tipi Yemek Taşıma Sefer Tası

İmalatçısından en kaliteli sanayi tipi sefer tası modelleri en uygun fiyatlarla sanayi tipi sefer tası toptan sanayi tipi sefer tası satış listesi sanayi tipi sefer tası iskontolu fiyatlarıyla sanayi tipi sefer tası satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca
Sanayi Tipi Yemek Taşıma Sefer Tası OZB-1905:Ekonomik paslanmaz sanayi tipi sefer tası fiyatları fabrikasından endüstriyel inox krom sanayi tipi sefer tası modelleri dayanıklı sanayi tipi inoks çelik sanayi tipi sefer tası teknik şartnamesi telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 844,64 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Sanayi Tipi Yemek Taşıma Sefer Tası OZB-1905

Sanayi Tipi Paslanmaz Krom Çelik Sefer Tası

* Çap 20 cm - Sanayi tipi sefer tası satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Yükseklik 10 cm
* 9 litre kapasiteli
* 3 katlı
* Komple paslanmaz çelik - Sanayi tipi sefer tası satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kolay açılır kapanır
* Pres baskıyla hijyenik dizayn
* Kulpları sayesinde kolay ve rahat taşıma
* 430 kalite paslanmaz çelik - Sanayi tipi sefer tası satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sanayi Tipi Yemek Taşıma Sefer Tası OZB-1905:Yemek taşıma kapları kovalarından bu sanayi tipi sefer tasının her bir kabı 3 litre kapasiteli olup son derece kullanışlıdır - Paslanmaz çelik sefer tası 4 katlı sefer tasları satışı için de Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok