x 


Sanayi Tipi Buzdolabı

İmalatçısından en kaliteli sanayi tipi buzdolapları modelleri pastanelere yemekhanelere en uygun sanayi tipi buzdolabı toptan sanayi tipi depo buzdolabı satış listesi sanayi tipi dik tip buzdolabı fiyatlarıyla sanayi tipi paslanmaz buzdolabı satıcısı tel
Sanayi Tipi Buzdolabı EMP.70.95.01:Pastaneler için profesyonel sanayi tipi buzdolabı fiyatları endüstriyel mutfakların depolarında kullanıma uygun kaliteli ekonomik sanayi tipi paslanmaz buzdolabı modelleri yemekhaneler için endüstriyel buzdolabı teknik şartnamesi fanlı soğutmada kullanılan sanayi tipi buzdolabı fiyatı özellikleri endüstriyel buzdolabı fabrikası sanayi tipi + soğutmalı buzdolabı bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 83.400,19 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Sanayi Tipi Buzdolabı EMP.70.95.01

Dik Tip Buzdolabı(Fanlı)

 * Ölçüler; 700x800x2050 mm - Sanayi tipi buzdolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ağırlık; 130 kg

 * Net m3; 1.2 - Sanayi tipi buzdolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Güç kw; 0.4

 * Kapasite; 700 lt - Sanayi tipi buzdolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * 20 kat 40x60 tepsi kapasitesi

 * Çalışma aralığı; +0 º C, + 5 º C  (tropikal 43° C) - Sanayi tipi buzdolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Derin dondurucu için çalışma aralığı;-18 º C, -20 º C

 * 220 V-230 V -1 +N -50 60 Hz elektrik gücü - Sanayi tipi buzdolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * ”CFC Free”, R-134 A soğutucu gazı

 * 40 kg/m3 yoğunluk - Sanayi tipi buzdolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Elektronik, sıcaklık ve defrost kontrollü gösterge

 * Defrost esnasında otomatik su buharlaştırma - Sanayi tipi buzdolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Sökülebilir havalandırmalı kompresör

 * Fanlı soğutma - Sanayi tipi buzdolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * 48 mm kalınlığında “ozon dostu” poliüretan izolasyon

 * 45 derecede sabit kendiliğinden kapanan kapılar - Sanayi tipi buzdolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Alüminyum panelli, bakır borulu evaparatör

 * Paslanmaz çelik gövde - Sanayi tipi buzdolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sanayi Tipi Buzdolabı EMP.70.95.01:Buzdolabı soğutucu cihaz modellerinden olan bu sanayi tipi buzdolabı paslanmaz çelik gövdeden yapılmış imalatı sayesinde son derece kaliteli,sağlam ve güvenilirdir - Sanayi tipi buzdolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok