x 


Sanayi Tipi Hamur Yoğurma Makinaları

Sanayi Tipi Hamur Yoğurma Makinası:Pideciler için hamur yoğurma makinası lahmacuncular için en kaliteli hamur yoğurma makinası modelleri mantı hamuru yoğurma makinası sanayi tipi baklava yoğurma makinası simit-pizza hamuru yoğurma-karma makinesi modeller
Sanayi Tipi Hamur Yoğurma Makinası HYM 600m :Endüstriyel hamur yoğurma makinalarından bu sanayi tipi hamur yoğurma makinasını; pide hamuru yoğurma makinası baklava hamuru yoğurma makinesi lahmacun hamuru yoğurma makinası mantı hamuru yoğurma makinesi olarak kullanabilirsiniz - Sanayi tipi hamur yoğurma makinası satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 33.659,59 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Sanayi Tipi Hamur Yoğurma Makinası HYM 600m 

 * Bu hamur yoğurma makinasının hamur karma sistemi çatallı tip karıştırıcıdır - Sanayi tipi hamur yoğurma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Yumuşak hamurda 25 kg.un ve 20 litre suyla toplam 45 kilo hamur yoğurma kapasitesi vardır
 * Sert hamurlar için 14 kilo una ilave 6 lt.su ile toplamda 20 kg. hamur karma kapasitesi vardır
 * Sanayi tipi hamur yoğurma makinasının kazanı 60 cm.çapında 29 cm yüksekliğindedir - Sanayi tipi hamur yoğurma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Hamur kazanı çalışma hacmi 66 litredir
 * Yuvarlak hamur kazanı ve gıda ile temas eden; hamuru karıştıran çatalı Aisi 304 kalite paslanmaz çeliktir - Sanayi tipi hamur yoğurma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Hamur kazanının ortasındaki hamur bölme silindiri; hamurun çatal ile döndürülmesi esnasında bölünerek daha hızlı karışmasını sağlar
 * 1100 watlık motorunun gücü 1.5 hp.dir - Sanayi tipi hamur yoğurma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Standart tek devirli sanayi tipi hamur yoğurma makinasının hamur karıştırma çatalı dakikada 44 devir dakikadır
 * Ayrıca standart modellerde zaman saati ve tek düğmeli çalıştırma sistemi yoktur, sadece açma kapama şalteri vardır
 * 220 voltluk trifaze elektrikle çalışır - Sanayi tipi hamur yoğurma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Sanayi tipi hamur yoğurma makinasının ölçüleri 72x104x110 cm olup ağırlığı 150 kg.dır
 * Dikkat:Sanayi tipi hamur yoğurma makinasının fotoğrafı ana hatları ile temsilidir, Üstteki ürün özellikleri geçerlidir - Sanayi tipi hamur yoğurma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * 45 kiloluk hamur yoğurma makinası 2 yıl garantili satılmakta olup, sanayi tipi hamur yoğurma makinalarının yedek parçaları (hamur kazanı,karıştırma çatalı,redüktör motoru,açma kapama şalteri,hamur yoğurma makinası dişlisi v.b. profesyonel hamur yoğurma makinası parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedekparça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal endüstriyel profesyonel hamur yoğurma makinaları yedek parçası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * Ayrıca elinizde böyle bir endüstriyel hamur yoğurma makinası var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli sanayi tipi hamur yoğurma makinası tamircilerinden oluşan teknik servisimize profesyonel hamur yoğurma makinalarının endüstriyel hamur karıştırıcılarının sanayi tipi hamur karma makinelerinin tamirini bakımını servisini yaptırabilir, yedekparçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel hamur yoğurma makinası tamiri-set üstü hamur karıştırma makineleri tamiratı,bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sanayi Tipi Hamur Yoğurma Makinası HYM 600m :Endüstriyel hamur yoğurma makinalarından bu sanayi tipi hamur yoğurma makinasını; pide hamuru yoğurma makinası baklava hamuru yoğurma makinesi lahmacun hamuru yoğurma makinası mantı hamuru yoğurma makinesi olarak kullanabilirsiniz - Sanayi tipi hamur yoğurma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok