x 


Sarı Çeşme

İmalatçısından en kaliteli sarı çeşmeler modelleri en uygun sarı musluk toptan pirinç osmanlı çeşmesi satış listesi osmanlı hamamı çeşmesi fiyatlarıyla antika hamam musluğu üretimi nostalji banyo musluğu imalatı sahlep kazanı musluğu satışı
Sarı Çeşme MUS-006:Tarihi yapılar için profesyonel sarı nostalji çeşme fiyatları türk hamamlarında kullanıma uygun kaliteli ekonomik pirinç osmanlı hamamı çeşmesi modelleri dekoratif banyolar için sarı döküm banyo musluğu yedek parçası otantik işletmelerde kullanılan sarı osmanlı hamamı çeşmesi fiyatı özellikleri sarı sarıklı çeşme bakımı temizliği nasıl yapılır sarı çeşme nasıl sökülür takılır değiştirilir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 702,84 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Sarı Çeşme MUS-006

* Sarı döküm malzemeden yapılmıştır - Sarı çeşme satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* 1/2 çıkışlı olup normal su tesisatındaki muslukların yerine takılabilir

* Sarı osmanlı hamamı çeşmesi bataryası vidalı tip olup eski model sıkmalı çeşmeler gibi açılıp kapanmaktadır 

* Dekoratif yapısı sayesinde tarihi yapılarda nostaljik bir görünüm sağlar  - Sarı çeşme satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sarı Çeşme MUS-006:Sarı çeşmeler pirinç musluklar osmanlı hamam muslukları modellerinden kaliteli sarı çeşmenin imalatı profesyonel antik hamam muslukları fabrikası üretimi standart su tesisatı musluk girişlerine uyumlu sarıklı tip sarı çeşmedir - Sarı çeşme satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bu sarı çeşmeyi osmanlı hamamı çeşmesi dekoratif banyo musluğu dekoratif duvar çeşmesi musluğu olarak kullanabilirsiniz - Sarı çeşme satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bu sarıklı tip sarı çeşme satışı haricinde farklı modellerde osmanlı çeşmeleri satışımız da vardır - Pirinç çeşme satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok