x 


Satin Sahan

İmalatçısından kaliteli satin sahan modelleri uygun satin sahan fabrikası fiyatı üreticisinden toptan sahan satış listesi satin sahan fiyatlarıyla satin sahan satıcısı kampanyalı
Satin Sahan A 119YS 14: İmalatı profesyonel dayanıklı endüstriyel satin sahan modellerindendir. Üretimi kaliteli-dayanıklı yapıldığından satin sahan fiyatları ekonomiktir proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 587,51 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Satin Sahan A 119YS 14

 * Ölçü: 14 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kalınlık: 3 mm

 * Kapasite: 0,43 lt

 * Ağırlık: 0,28 kg Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Yuvarlak, Sahan

 * Alüminyum Gövde

 * 304 Paslanmaz Çelik Kulp, AG2 Alaşım Perçin Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Düz Taban

 * Satina Parlatma

Satin Sahan A 119YS 14: Satin sahan modelleri, ölçüleri ve satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok