2 Yıl Garantisi olan Yedek Parçaları En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

 x 


Sıcak Süt Makinesi

Profesyonel paslanmaz çelik sıcak süt makinesi modelleri kaliteli ekonomik süt ısıtma makinesi fiyatları sanayi tipi sıcak süt makinesi teknik şartnamesi uygun sıcak süt makinesi fiyatı özellikleri telefon 0212 2370750
Sıcak Süt Makinesi OKYAY31:Otellerin açık büfe kahvaltı salonlarında kafe ve restoranlarda kahve sıcak çikolata ve diğer tüm sıcak sütlü içecekler için sıcak süt ısıtılmasında kullanılan endüstriyel sıcak süt makinesidir - Sıcak süt makinesi proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 5.681,70 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Sıcak Süt Makinesi OKYAY31

* Sıcak süt makinesi 10 litre Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* CE-TÜV standartlarına uygun ve kimyasal malzeme kullanılmadan üretilmiştir
* A sınıf enerjili akıllı rezistans ile enerji tasarrufu
* Rezistansı koruyan, sütü belli ısıda tutan gerçek ısı kontrollü otomatik termostat Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Gün boyu bayatlamayan 100 bardak sıcak süt
* Süt benmari sistemi ile 85 derecede ısıtılır
* Soğuk sütü 30 dakikada sıcak duruma getirir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Damlatmayan iki konumlu çelik musluk
* Komple 316, 304 kalite 0.80 mm kalınlıkta paslanmaz çeliktir
* Kaynama süresi: 30 dakikadır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Yük: 62 cm Çap: 40 cm Ağırlık: 7 kg
* Enerji: 220V-50/60 Hz
* Isıtma gücü: 1500 W Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Sıcak Süt Makinesi OKYAY31:10 litre kapasiteli bu paslanmaz çelik sıcak süt makinesi soğuk sütü benmari ısıtma sistemiyle 30 dakikada sıcak hale getirir - Sıcak süt makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok