x 


Sıcak Tutucu Lamba

İmalatçısından en kaliteli sıcak tutucu lamba modellerinin en uygun toptan satış listesi fiyatlarıyla satıcısı telefonu 0212 2370749
Sıcak Tutucu Lamba KPK-47110006:Yemek servislerinde açık büfelerde yemeği sıcak tutmak için kullanılan bu pirinç lamba kablolu olup istenilen yere takılabilir - Sıcak tutucu lamba proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 17.580,68 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Sıcak Tutucu Lamba KPK-47110006

 * Klasik Model - Sıcak tutucu lamba Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Pirinç Gövde

 * Çap:245mm H:260 mm

 * Asansörlü Helezon Kablolu 70- 125 cm - Sıcak tutucu lamba Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Infrared ampüllü

 * Açma-kapama düğmeli

 * DİKKAT: Sıcak tutucu lambanın fiyatları 1 adet içindir; fotoğraf temsili olarak konulmuştur Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sıcak Tutucu Lamba KPK-47110006:Yemek servislerinde açık büfelerde yemeği sıcak tutmak için kullanılan bu pirinç lamba kablolu olup istenilen yere takılabilir - Sıcak tutucu lamba Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok