x 


Soğutma ve Dondurma Dolabı

Profesyonel soğutma ve dondurma dolabı modelleri kaliteli ekonomik soğutma dolabı fiyatları sanayi tipi dondurma dolabı teknik şartnamesi uygun soğutma ve dondurma dolabı fiyatı özellikleri telefon 0212 2370750
Profesyonel soğutma ve dondurma dolabı modelleri kaliteli ekonomik soğutma dolabı fiyatları sanayi tipi dondurma dolabı teknik şartnamesi uygun soğutma ve dondurma dolabı fiyatı özellikleri telefon 0212 2370750
Kampanyalı soğutma ve dondurma dolabı fiyatları endüstriyel yatık tip dondurma dolabı indirim kampanyası imalatçısından en ucuz fiyatlı soğutma teşhir dolabı modelleri fabrikası telefon 0212 2370751
En uygun soğutma ve dondurma dolabı fiyatı garantisiyle kaliteli market soğutma dolabı çeşitleri profesyonel ve ekonomik soğutma ve dondurma dolabı markaları soğutma ve dondurma dolabı bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon 0212 2370759
Soğutma ve Dondurma Dolabı UGR-UMD 2100 D/S DF IZMIR: Marketlerde restoranlarda catering imalathanelerinde kullanılan hem dondurma ve hem de soğutma yapabilen kullanışlı 2'si 1 arada soğutma ve dondurma dolabıdır - Soğutma ve dondurma dolabı satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 57.118,49 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Soğutma ve Dondurma Dolabı UGR-UMD 2100 D/S DF IZMIR

* Enerji sınıfı: C Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Genişlik: 210,6 cm
* Derinlik: 85,8 cm
* Yükseklik: 89 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Toplam net hacim: 584 L
* Çalışma sıcaklığı - dondurucu: -18/-23
* Çalışma sıcaklığı - soğutucu: -1/+5 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Enerji tüketimi: 2620,70 kWh/Yıl
* İç ölçüler GxDxY: 1970x720x627/685 mm
* İklim sınıfı: 3 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Soğutucu gaz: R290
* Ağırlık: 163,3/180 kg
* Aydınlatma: led Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Geniş ve kullanışlı kapasite
* Elektronik denetimler sayesinde düşük enerji tüketimi
* Bakım gerektirmeyen soğutma sistemi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Market içinde farklı yerleşim düzenlerine imkan veren tasarım
* Düşük yatırım ve işletim maliyeti
* Elektronik ısı kontrol sistemi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ayarlanabilir ayak
* Plastik çerçeve
* İç aydınlatma Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Su tahliyesi

Soğutma ve Dondurma Dolabı UGR-UMD 2100 D/S DF IZMIR: Düşük enerji tüketimli endüstriyel tip soğutma ve dondurma dolaplarından olan bu toplam net 584 litre hacimli soğutma ve dondurma dolapları haricinde farklı model buzdolapları ve dondurucu dolap çeşitleri için de sitemizi inceleyebilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz - Soğutma ve dondurma dolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok