x 


Soğutuculu Et Kıyma Makinesi

Soğutuculu Et Kıyma Makinesi:Endüstriyel kullanıma uygun kasap market et kıyma makinesi modellerinden olan bu 22 no soğutuculu et kıyma makinesi sağlam ve pratik bir kıyma makinesidir - Soğutuculu et kıyma makinesi satış telefonu 0212 2370749
Soğutuculu Et Kıyma Makinesi SPMS 228223:Endüstriyel kullanıma uygun kasap market et kıyma makinesi modellerinden olan bu 22 no soğutuculu et kıyma makinesi son derece kaliteli, sağlam ve pratik bir kıyma makinesidir - Soğutuculu et kıyma makinesi proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 55.859,64 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Soğutuculu Et Kıyma Makinesi SPMS 228223

 * Makina no; 22 N0 - Soğutuculu et kıyma makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kapasite; 500 kg / saat

 * Motor gücü; 1,5 kw 2 Hp 380 Volt - Soğutuculu et kıyma makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * En-boy-yükseklik; 28x76x45

 * Net ağırlık; 75 kg - Soğutuculu et kıyma makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Statik ve dinamik rijitliği sağlanmış 18-10 Cr-Ni paslanmaz çelik gövde

 * Otomatik soğutma sistemi - Soğutuculu et kıyma makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Dijital termostat

 * Standart döküm kaplama kafa grubu (kafa helezon) - Soğutuculu et kıyma makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Standart paslanmaz bilezik

 * İleri geri şalter sistemi - Soğutuculu et kıyma makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Bağımsız çalışan soğutma sistemi

 * İsteğe bağlı 18-10 Cr-Ni kafa grubu (Helezon + kafa) - Soğutuculu et kıyma makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Şanzumanlı ve sessiz çalışma özelliği

 * CE direktiflerine uygun üretim - Soğutuculu et kıyma makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Soğutuculu Et Kıyma Makinesi SPMS 228223:Endüstriyel kullanıma uygun kasap market et kıyma makinesi modellerinden olan bu 22 no soğutuculu et kıyma makinesi son derece kaliteli, sağlam ve pratik bir kıyma makinesidir - Soğutuculu et kıyma makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok