x 


Ozonlu Su Hava Otel Odası Araç Sebil Dezenfekte Makinası

İmalatçısından en kaliteli su sebili dezenfekte makineleri modelleri virüsleri bakterileri öldürmeye en uygun ozonlu dezenfekte makinesi toptan ozon gazıyla su sebili dezenfekte makinası satış listesi sigara kızartma yangın kötü koku giderme makinesi fiy
Ozonlu Su Hava Otel Odası Araç Sebil Dezenfekte Makinası Çeşitleri Üreticisi AOJ5:Su sebillerini temizlemek için profesyonel ozon jeneratörü fiyatları otel odalarında virüsleri bakterileri yok etmede kullanıma uygun kaliteli ekonomik ozonlu mantar dezenfekte makinesi modelleri kötü kokuları yok etmek için endüstriyel ozon gazlı dezenfekte makinesi teknik şartnamesi sigara-kızartma kokusunu önlemede kullanılan dezenfekte makinesi fiyatı özellikleri ozonlu araç otomobil minibüs dezenfekte makinesi bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 11.739,42 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Ozonlu Su Hava Otel Odası Araç Sebil Dezenfekte Makinası AOJ5

Dikkat:Bu ürünle hem oda araç depo buzdolabı dezenfeksiyonu yapabildiğiniz gibi su içme makinesi sanitasyonunu da yapabilirsiniz - Kötü kokuları yok etme makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Su-Hava Dezenfekte Etme Makinası - Su Sebili Oda İçin Ozon Jeneratörü
 
Sulu ve kuru ortamları dezenfekte etmek için kullanılan bu cihaz gerçek bir ozon jeneratörüdür - Otel odası dezenfekte edici Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Ozon jeneratörü 220 V elektirikle çalışır 20 W çeker
Saatte 1000 mg ozon gazı üreten ozon jeneratörü oda kokusu giderme su sebili temizliği otel odalarındaki sigara kokusunu yok etme su sebili sanitasyonu gibi değişik maksatlı dezenfeksiyon işlemlerinde kullanılabilir
Ozon gazı üretim makinesi 37*21*23 ölçüsünde 4.5 kg ağırlığında çantalı yapısıyla şık kullanışlı çantalı tip ozon jeneratörüdür - Sigara kokusu giderme makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Su sebili temizliğini yaparken kolayca kullanılabilmesi için; ozon jeneratöründen ozon gazı çıkış hortumu su sebili musluklarına kolayca bağlanma amaçlı hortumla donatılmıştır  
Bu ozon jeneratörü ile ortamdaki bakterileri öldürmek ve su sebili mikrop temizliği çok kolaydır - Su sebili sanitasyon cihazı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Bir su sebili ve ortalama bir oda ozon jeneratörüyle 15 dakikada temizlenir
Ozon gazı üreten bu gerçek ozon jeneratörüne ait detaylı bilgi kullanma kılavuzu için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ozon jeneratörü elektronik kontrollüdür, zaman ayarı yapabilirsiniz
Ergonomik ve şık görünümlü su sebili/otel odası temizleme makinası (ozon jeneratörü) kolay taşınır - Otomobil minibüs otobüs ozonlama makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Havadaki bakterileri kötü kokuları gideren ozon jeneratörü, su sebilindeki mikropları mantarları temizleme makinası 2 yıl garantilidir. (Ücretsiz işçilik ve yedekparça garantisi Türkiye sınırları içerisinde geçerli olup, yurt dışına toplu satışı yapılan ürünler için; ozonlu dezenfeksiyon-sanitasyon makinası gönderim paketi içeriğinde, kuruluşumuzun belirlediği ücretsiz genel yedekparça verilmektedir)

Not: Firmamız; sürekli ozon jeneratörü geliştirme nedeniyle; ozon jeneratörü üzerindeki özellik, şekil, teknik değişiklik hakkını saklı tutar - Ozon gazıyla araç içi temizleme makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ozonlu Su Hava Otel Odası Araç Sebil Dezenfekte Makinası AOJ5:Ozon gazıyla virüs temizleme makineleri modellerinden ozonlu dezenfeksiyon makinesinin imalatı profesyonel su/hava/oda temizleme makineleri fabrikası üretimi profesyonel tip elektronik zaman saatiyle donatılmış kolayca oda temizliğinde iş yerlerinde mikrop temizliğinde, lokanta ve kafelerde kızartma kokusu yok etme, sigara kokusunu giderme gibi kötü kokuları da önlemede kullanılan ozonlu dezenfekte makinesidir - Kuru sulu dezenfeksiyon makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Ayrıca bu ozonlu dezenfekte makinesi su satıcıları sebil satıcıları tarafından kolaylıkla kullanılabilecek komplike bir su sebili dezenfekte etme makinasıdır - Ortam ozonlama makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Ozonlu su hava dezenfekte makinesi ozon gazını kendisi üreten gerçek bir ozon jeneratörüdür - Su sebili dezenfekte makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (8)

1 oy üzerinden 5 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Endüstriyel Su Sebili Sanitasyon Cihazı

Sanayi Sebillerini Musluktan Temizleyip Dezenfekte Etmek İçin Ozonlu Su Sebili Otel Odası Hava Araç Temizleme Makinesi Videosu

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

merhaba. bu cihazla enfekte hasta taşıyan ambulansların iç dezenfeksiyonunu yapabilir miyiz?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Ev tipi ufak su ve hava ozanlayici fiyati ve bilgi rica ediyorum. Suyun icine hortumla ozanlama yapa biliyormuyuz.

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Merhaba Serkan bey,

Evde kullanabileceğiniz hava ve suyu ozonlayabileceğiniz ozon makinesi ürünümüzün bilgilerini ve fiyatını sitemizden inceleyebilirsiniz. Ozonun yakıcı bir etkisi olduğu için hava ozonlarken ve su ozonlaması yapılırken dikkat...

Merhaba Serkan bey,

Evde kullanabileceğiniz hava ve suyu ozonlayabileceğiniz ozon makinesi ürünümüzün bilgilerini ve fiyatını sitemizden inceleyebilirsiniz. Ozonun yakıcı bir etkisi olduğu için hava ozonlarken ve su ozonlaması yapılırken dikkat edilmesi gerekmektedir. Detaylı bilgi verebilmemiz için size ulaşabileceğimiz numaraları gönderebilirseniz yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz

Saygılarımızla

Berkcan ÇAKIR

Endüstriyel Mutfak Malzemeleri
Telefon 0212 2370749 - 0212 2370750 - 0212 2370751 - 0212 2370759
Belgegeçer 0212 2548347

Devamını oku
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

fabrikamızdaki 100 litrelik su sebilini bu ozon makinasıyla temizleme imkanı olur mu?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

100 litrelik su sebillerini de ozon makinasıyla dezenfekte edebilirsiniz, arayınız 0212 2370749

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

bütün su sebili modellerini bu makineyle temizleme imkanı varmı yoksa değişik sebiller için değişik temizleme aletleri mi vardır?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Endüstriyel paslanmaz krom çelik su sebillerini ve damacanalı su sebillerinin sanitasyon temizliğini bu cihazla yapabilirsiniz

Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok