x 


Tezgah Altı Buzdolabı

İmalatçısından en kaliteli tezgah altı buzdolapları modelleri en uygun çekmeceli tezgah altı buzdolabı toptan paslanmaz tezgah altı buzdolabı satış listesi tezgah altı buzdolabı fiyatlarıyla 4 çekmeceli buzdolabı üretimi set altı buzdolabı satışı
Tezgah Altı Buzdolabı EMP.160.60.01-S:Profesyonel tezgah altı buzdolabı modelleri kaliteli paslanmaz tezgah altı buzdolabı fiyatları sanayi tipi tezgah altı buzdolabı teknik şartnamesi uygun tezgah altı buzdolabı fiyatı özellikleri telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 71.129,52 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Tezgah Altı Buzdolabı EMP.160.60.01-S

 Tezgah altı buzdolabı özellikleri;

* Ölçüleri: 1600x600x550 mm - Tezgah altı buzdolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 95
* Güç: 0.35 kw
* Kapasite: 4x 2/3 100 - Tezgah altı buzdolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Çalışma aralığı: +0 º C  , + 5º C  (tropikal 43º C)
* Elektrik Gücü: 220 V-230 V -1 +N -50 60 Hz 
* Yoğunluk: 40 kg/m3 yoğunluk - Tezgah altı buzdolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Elektronik, sıcaklık ve defrost kontrollü gösterge
* Defrost esnasında sökülebilir havalandırmalı kompresör
* Statik soğutma - Tezgah altı buzdolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 48 mm kalınlığında “ozon dostu” poliüretan izolasyon
* Düz üst tabla
* Alüminyum panelli, bakır borulu evaparatör - Tezgah altı buzdolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ayarlanabilir, paslanmaz çelik raf yuvaları, plastik kaplama iç raf
* Paslanmaz çelik gövde
* CE belgelidir - Tezgah altı buzdolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Sanayi tipi set altı buzdolabı olarak kullanılan bu profesyonel çekmeceli tezgah altı buzdolabı 2 yıl garantili satılmakta olup, tezgah altı buzdolabı yedek parçaları 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir

Tezgah Altı Buzdolabı EMP.160.60.01-S:Sanayi tipi çekmeceli tezgah altı buzdolabı modellerinden bu ürün 160x60x55 cm ölçülerinde 4 adet 2/3 100 mm gn küvet kapasiteli paslanmaz tezgah altı buzdolabıdır - Tezgah altı buzdolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Tezgah altı buzdolabı kafe tipi fritöz, büfe tipi ızgara gibi cihazlarının altında kullanılan cihaz altı buzdolabı olarak kullanıma uygundur - Tezgah altı buzdolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bu tezgah altı buzdolabı satışı haricinde farklı modellerde tezgah altı buzdolapları, tezdah tipi buzdolapları, dik tip buzdolapları ve derin dondurucu satışını da yapmaktayız - Tezgah altı buzdolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Ayrıca elinizde böyle bir tezgah altı buzdolabı var ve arızalıysa veya tezgah altı buzdolabının bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli tezgah altı buzdolabı tamircilerinden oluşan teknik servisimize tezgah altı buzdolabı bakımını, onarılacak tezgah altı buzdolabı tamirini servisini yaptırabilir, tezgah altı buzdolabı yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel tezgah altı buzdolabı bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok