x 


Tezgah Tip Buzdolabı

İmalatçısından en kaliteli tezgah tip buzdolapları modelleri lokantalara en uygun tezgah tip buzdolabı toptan otel kafe tipi tezgah altı buzdolabı satış listesi çift kapılı tezgah tip buzdolabı fiyatlarıyla tezgah tip buzdolabı satıcısı telefonu 0212 237
Tezgah Tip Buzdolabı TT - 2N60:Lokantalar için profesyonel tezgah tip buzdolabı fiyatları kafelerde kullanıma uygun kaliteli ekonomik çift kapılı tezgah tip buzdolabı modelleri oteller için 2 kapısı olan endüstriyel tezgah tip buzdolabı teknik şartnamesi kebapçılarda kullanılan tezgah altı buzdolabı fiyatı özellikleri tezgah tipi buzdolabı bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 62.040,55 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Tezgah Tip Buzdolabı TT - 2N60

* Tezgah Tip - Tezgah tip buzdolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* +4 Buzdolabı
* 2 Kapılı - Tezgah tip buzdolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 304 Kalite
* Ölçüler: 140x60x85 cm - Tezgah tip buzdolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Çalışma Sıcaklık: -2 / +8 Derece
* Güç: 220 V - 285 W - Tezgah tip buzdolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 110 Kg

Tezgah Tip Buzdolabı TT - 2N60:Buzdolabı soğutucu cihazlardan tezgah tipi buzdolaplarından olan bu 2 kapılı imalatı paslanmaz çelik malzemeden yapılmış bu tezgah tip buzdolabı restoranlarda kafelerde kebapçılarda kullanıma uygundur - Tezgah tip buzdolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok