x 


Tezgah Üstü Krema Mayonez Mikseri

En kaliteli karıştırıcı çırpıcı mayonez krema pastane mikserlerinin tüm modellerinin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749
Tezgah Üstü Krema Mayonez Mikseri B-8:Küçük mayonez mikseri krema mikseri arıyorum diyorsanız, mekanik hız kontrollü bu planet mikseri çok seveceksiniz. Mayonez mikserinin satışı için proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 21.612,35 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Tezgah Üstü Krema Mayonez Mikseri B-8

Stand Mikser Hız Kontrollü 220V

* Kapasite: 8 Litre Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Paket ölçüsü M3: 50x32x53 cm
* Paket ağırlığı: 18 Kg
* Motor gücü: 0,30 kW Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Güç kaynağı: 220V
* Hız kademe ayarlı, çırpma, yoğurma ve püre başlıkları dahildir
* Şeffaf kapak ile ürünü izleyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kazan yerinden çıkıp temizliği kolaylaştırmaktadır

Tezgah Üstü Krema Mayonez Mikseri B-8:Hız kontrollü tezgah üstü model bu krema mayonez çırpma mikseri 8 litre kapasitelidir - Tezgah üstü krema mayonez mikseri Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok