x 


Trabzon Ekmeği Dilimleme Makinesi

Trabzon Ekmeği Dilimleme Makinesi:Trabzon ekmeği dilimleme makinesi ile ekmek fırınlarında meşhur Trabzon Vakfıkebir ekmeklerinizi eşit ölçülerde ve kusursuz bir biçimde dilimleyebilirsiniz - Trabzon ekmeği dilimleme makinesi satışı 0212 2370749
Trabzon Ekmeği Dilimleme Makinesi Çeşitleri Üreticileri BEDT: Trabzon ekmeği dilimleme makinesi ile ekmek fırınlarında meşhur Trabzon Vakfıkebir ekmeklerinizi eşit ölçülerde ve kusursuz bir biçimde dilimleyebilir ve müşterilerinize Trabzon ekmeğini bu şekilde sunabilirsiniz - Trabzon ekmeği dilimleme makinesi proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 51.517,46 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Trabzon Ekmeği Dilimleme Makinesi BEDT

 * Dilimleme ölçüleri; 24 Bıçak (20mm dilim kalınlığı) Standart - Trabzon ekmeği dilimleme makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Motor gücü; 0.25kW

 * Ağırlık; 150 kg - Trabzon ekmeği dilimleme makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ebat; 66x92x110 cm

Trabzon Ekmeği Dilimleme Makinesi BEDT: Trabzon ekmeği dilimleme makinesi ile ekmek fırınlarında meşhur Trabzon Vakfıkebir ekmeklerinizi eşit ölçülerde ve kusursuz bir biçimde dilimleyebilir ve müşterilerinize Trabzon ekmeğini bu şekilde sunabilirsiniz - Trabzon ekmeği dilimleme makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok