x 


Tulumba Kızartma Tezgahı

İmalatçısından en kaliteli tulumba kızartma tezgahları modellerinin en uygun toptan satış listesi fiyatlarıyla satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampanyalı fiyatı;0212 2370750
Tulumba Kızartma Tezgahı PRO+5202T:Tulumba tatlısı satışı tulumba tatlısı imalatı yapan işletmelerde kullanılan bu tulumba kızartma tezgahı son derece kaliteli sağlam ve güvenilirdir - Tulumba kızartma tezgahı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 299.573,65 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Tulumba Kızartma Tezgahı PRO+5202T

 - Tulumba kızartma tezgahının hazne kapasitesi 5 kg/lt dir - Tulumba kızartma tezgahı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Günlük ortalama 5-20 kg arası hamur tüketen işletmelere önerilmektedir

 - Tulumba kızartma tezgahının yıldızları çiftli döküm yapmaktadır - Tulumba kızartma tezgahı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Tulumba yıldızları 4 adettir;

   - Misket tulumba yıldızı 1 adet - Tulumba kızartma tezgahı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

   - Adana tulumbası yıldızı 1 adet

   - Balkan tulumbası yıldızı 1 adet - Tulumba kızartma tezgahı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

   - Osmanlı tulumbası yıldızı 1 adet

 - Dijital ekrandan (+) ve (-) tuşlarına basarak tulumba tatlısının boylarını kısaltabilir veya uzatabilirsiniz - Tulumba kızartma tezgahı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Saat kapasitesi; 1 saat /20 kg/lt

 - Bir saatte gramaja bağlı olarak doldur / boşalt işlemi ile birlikte 525 - 2000 adet tulumba tatlısı çıkarmaktadır - Tulumba kızartma tezgahı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Sefer kapasitesi; 8 dk / 5 kg

 - Bir seferde gramaja bağlı olarak doldur / boşalt işlemi ile birlikte 165 - 500 adet tulumba tatlısı çıkarmaktadır - Tulumba kızartma tezgahı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Tulumba kızartma tezgahı tekerlekleri sayesinde kolayca hareket ettirilebilmektedir

Tulumba Kızartma Tezgahı PRO+5202T:Tulumba tatlısı satışı tulumba tatlısı imalatı yapan işletmelerde kullanılan bu tulumba kızartma tezgahı son derece kaliteli sağlam ve güvenilirdir - Tulumba kızartma tezgahı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok