x 


Tüplü Pasta Börek Fırını

İmalatçısından kaliteli pasta börek fırınları modelleri kek börek simit açma pişirmeye uygun börek fırını fabrikası üreticisinden toptan poğaça pişirme fırını satış fiyatları listesi önü camlı gazla çalışan pasta börek fırını gaz musluğu camı menteşesi
Tüplü Pasta Börek Fırını HMK-PB 1075 CE:Poğaça börek pişirmek için profesyonel tüplü pasta börek fırını fiyatları tepside ev yemekleri pişirmede kullanıma uygun kaliteli ekonomik tüplü pasta börek fırını modelleri pastaneler için endüstriyel tüplü pasta börek fırını teknik şartnamesi lokantalarda kullanılan tüplü pasta börek fırını fiyatı özellikleri yemekhanelerde kullanılan tüplü pasta börek fırını bakımı nasıl yapılır temizlenir proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 34.927,20 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Tüplü Pasta Börek Fırını HMK-PB 1075 CE

Tüple Çalışan Sanayi Tipi Pasta Börek Pişirme Fırını - Tüplü Pasta Börek Fırını

* Ölçüler: 75x100x160 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Model: Tek kapılı
* Ağırlık: 120 kg
* Güç: 11 kW Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Paslanmaz çelik gövde
* Güvenlik valfi ve termokuplu açık ateş ocak
* Doğalgaz ve LPG dönüşümlü Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Tüplü Pasta Börek Fırını HMK-PB 1075 CE:Tüp gazla çalışan pasta börek pişirme fırınları bölümündeki bu sanayi tipi fırınla;börek pişirme,yemek pişirme,pasta hamuru pişirme,poğaça pişirme çok kolay.Pasta börek fırınının kullanımı son derece kolay olup,kaliteli imalatıyla uzun yıllar pişirmeye devam edecektir - Tüplü pasta börek fırını Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok