x 


Yapışmaz Kızartma Tavası

Üreticisinden yapışmaz kızartma tavası modelleri yuvarlak kızartma tavası fabrikası fiyatı üreticisinden toptan çelik kızartma tavası satış listesi alüminyum tava fiyatları çizilmeye dayanıklı tava satıcısı
Yapışmaz Kızartma Tavası A 121KT 20: Yapışmaz kızartma tavası smartlon serisinin modellerindendir. Mükemmel özellikli iç kaplama ve çizilmeye karşı dayanıklı yapısıyla uzun yıllar kullanıma elverişlidir. Ürünle ilgili sorularınızı yorumlarda belirtebilirsiniz fabrikasından cevaplanacaktır. proje@mutfakmalzemeleri.com 
Satış fiyatı 588,62 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Yapışmaz Kızartma Tavası A 121KT 20

*Smartlon serisinden yuvarlak kızartma tavası alüminyum gövdesi çelik sapı AG2 alaşım perçinlenmiş olması sayesinde dayanıklıdır.

*Düz taban mükemmel özellikli iç kaplama ve çizilmeye karşı dayanıklı yapısıyla en çok tercih edilenler arasındadır.

*PFOA gibi zararlı maddeler içermez Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

KULLANIM VE BAKIM TALİMATI

*Metal kaşık ve kesici aletler kullanmayınız. Tahta ve plastik türü karıştırıcılar tercih ediniz.

*Ürünü yüksek ateşte kullanmayınız. En verimli pişirme sonucunu kısık ve orta ateşte alabilirsiniz. Böylece ürününüz zarar görmeyecektir.

*Ürününüzü eğer içerisinde bir şey yoksa uzun süre ocak üstünde bırakmayınız, fazla ısınma boyaya ve kaplamaya (PTFE) zarar verir.

*Ürünü yıkarken bulaşık teli ve sert bulaşık tozu kullanmayınız. Sıvı veya krem deterjan kullanınız.

*Bu önlemler ürünün ömrünü uzatır. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 
 
 
 
 
 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok