x 


Yemek Servis Çatalı

İmalatçısından en kaliteli yemek servis çatalları modelleri et tavuk tranş ederken kullanmaya en uygun balık servis çatalı fabrikası üreticisinden toptan paslanmaz çelik yemek servis çatalı satış listesi hindi servis çatalı ucuz fiyatlarıyla yemek servis
Yemek Servis Çatalı Çeşitleri Üreticileri KPK-90000007 30CM: Et, tavuk gibi parçalı yemeklerin servisinde kullanılan profesyonel yemek servis çatalı 30 cm uzunluğundaki modellerindendir. Üretimi kaliteli paslanmaz çelik malzemeden yapılan servis çatalı fiyatları ekonomiktir. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı restaurant yemek servis çatalı fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu asma kancalı servis çatalı bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi son derece kolaydır. İki keskin sivri uçlu yemek servis çatalıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 690,61 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Yemek Servis Çatalı Et Tranş Çatalı KPK-90000007 30CM

Paslanmaz Çelik Yemek Servis Çatalı
 
Özel presli dayanıklı paslanmaz çelikten imalatı yapılmıştır

Servis çatalının uzunluğu 30 cm dir

Bu yemek servis çatalı orta model olup kısa modeli de mevcuttur Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Endüstriyel yemek servis çatalı 2 yıl garantilidir

Firmamız; sürekli ürün geliştirme nedeniyle; endüstriyel mutfaklarda kullanılan yemek servis çatalı üzerindeki özellik, şekil, teknik değişiklik hakkını saklı tutar - Yemek servis çatalı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yemek Servis Çatalı KPK-90000007 30CM:Et, tavuk, balık servisinde ve etleri istenen kalınlıkta keserken, tranş ederken kaymasını engellemek amacıyla kullanılır. İki keskin sivri uçlu 30 cm uzunluğundaki yemek servis çatalı çeşitlerinden tranche çatalının imalatı profesyonel servis çatalları fabrikasından üretimi kaliteli paslanmaz malzemelerle yapılmış kullanışlı yemek servis çatalı modelidir - Yemek servis çatalı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok